Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorra ért meg bennetek az...

Mikorra ért meg bennetek az elhatározás, hogy jöhet a kistesó?

Figyelt kérdés
5 hónapja született meg a kisfiam. Tervezünk neki testvérkét, de jelen pillanatban úgy érzem, hogy képtelen lennék egy másik babát is ennyire nagyon imádni. Nálatok ez hogy volt?
2009. máj. 1. 21:22
 1/6 Kriszta66 ***** válasza:
100%
Én már most benne lennék csak a párom nem a leányzom 7 hónapos . Bennem föl se merül a kérdés hogy tudom e majd ugy szeretni , csak a páromnak.
2009. máj. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
10 hós a babám,de valahogy én is úgy érzem,még nem vagyok készen.
2009. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Bennem csak mostanra. Nekem 3,5 éves a kisfiam, és most jutottam el oda, hogy tiszta szívből akarom a tesót. Én is féltem, hogy nem fogom majd ugyanúgy szeretni a tesót, mint őt, de ez nem így van :) Még a pocakban van a tesó, de imádom a 2 csíkos teszt óta :)


Én nem szültem volna hamarabb csak azért, hogy megfelelő legyen a korkül., meg jó a gyed, stb...tudtam, hogy lesz tesója, most jött el az ideje.

2009. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nagy 17 éves,a pici 1 éves...és mondhatom teljesen egyformán imádom őket!Fel se merült bennem,h nem fogok egyformán érezni irántuk.Szeretnék 3. babát is,és biztos vagyok benne,h őt is ugyan úgy fogom imádni.
2009. máj. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem volna, ha kicsi lesz a korkülönbség a gyerekek között, de a férjem hallani sem akart a 2.-ról.Mikor már igen, akkor meg nehezen estem teherbe.Így lett majdnem 5 év a gyerkőcök közt.A fiam márciusban született, a lányom meg júliusban tölti az 5. életévét.Mindkettőt nagyon szeretem!
2009. máj. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia.mi is szeretnénk kistesót ,a kisfiam most 9 hós,a párom már nagyon akarná.Én nem is attól félek,hogy nem fogom ugyanúgy szeretni,hanem,hogy hogy fogom két picivel bírni,de hát annyian felneveltek már két,sőt több gyereket,úgy hogy bele vágunk,értük bármit kibirok!
2009. máj. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!