Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 ev körüli babak alvasi...

1 ev körüli babak alvasi szokasai? Hahyszor es mikor alszanak?

Figyelt kérdés
A fiam 13 honapos es meg mindig szüksege van a deleötti alvasra, az ejszakat vegigalussza este8-tol reggel 7-ig, de delelött 10-kor mar annyira nyügös, hogy le kell fektetnem el is alszik altatas nelül(kb. fel orat alszik ilyenkor).Delutan pedig 2 orat.Elhagyjak a deleötti alvas maguktol vagy nekem kellene kitolni valahogy az idöt?Probaltam, hogy nem fektetem le, de semmi ertelmet nem latom, mert nyügös.Jatszani nincs kedve, ha autoval elmegyek vele valahova, elalszik ugyszinten a babakocsiban is.1-2 alkalommal birta 11-ig es akkor ebed nelül aludt el?Hogy volt nalatok ez a dolog?
2011. okt. 14. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:

11 hónapos ikreim vannak. Szinte ugyanígy vagyunk mi is.

Éjszakát végigalusszák, délelőtt fél óra alvás, délután 1,5-2 óta alvás.

Nemrég még délelőtt 1 órát is aludtak, délután 3-at. Szóval csökken ez magától.

Maga el fogja hagyni a délelőtti alvást, de ami ígényli, hagyd, ő mindent el tud dönteni:-) Olyan kis okosak!:-)

2011. okt. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én 1 éves kislányom reggel kb 8 órakkor ébred,délután fél egytől alszik - kb 4 óráig.

Este 9-kor alszik el kb,nagyon szépen végigalusza az éjszakákat,szerencsések vagyunk vele.

A testvére aki 5 éves viszont alvajár,nehezen alszik el,könnyen ébred fel.

2011. okt. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

14 hónapos kisfiam is még kétszer alszik, igaz, ő hajnalban ébred (fél öt körül) így 8-9 körül már nagyon álmos, alszik jó másfél órát, majd délután három körül ismét másfelet.

A lányom nem volt ennyire alvós, ő ilyenkorra már elhagyta a délelőtti alvást, igaz, ő meg nem kelt ilyen korán.

Nem kell csinálnod semmit, majd a baba szépen alakítja magának, egy idő után el fog maradozni a délelőtti alvás.

2011. okt. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
De jó neked, hogy csak kétszer alszik egy nap. Az én 13 hónapos fiam még mindig 3x. Reggel fél 8 körül kel, délelőtt alszik kb. 45 percet, dél körül alszik úgy 1,5 órát, meg még 4-5 körül is alszik 45 percet. Est fél 9 körül alszik el.
2011. okt. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!