Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 hós, kb 4,5 kilós baba...

1,5 hós, kb 4,5 kilós baba evési szokásai?

Figyelt kérdés

tápszeresek vagyunk, elvileg 600-700 grammot kéne ennie egy nap, de többet eszik... ha nem kap, sír.

Hogyan itassam? Próbáljak valami rendszert kialakítani, vagy csak kínáljam mindig mindennel?


2011. jún. 3. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
A babák nem gépek, egyen annyit, amennyit kíván.
2011. jún. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
félek, hogy túletetem, hetente 30-40 dekát hízik. Nem sok az egy kicsit?
2011. jún. 3. 11:25
 3/7 anonim válasza:
nekem 2 hónapos a babám, és 6,5 kg, szopizik, és tápszert is kap, napjában 8-12 alkalommal eszik. egy kis bélgép. el kell fogadni, egy etetés alkalmával 100-at szopizik és utána még bevág 120 tápszert. Ha nem telt el két étkezés között 3 óra cicizik, mivel ilyen melegben hamar megszomjazik, 5 perc, és utána már megint nyugodt. etesd annyiszor, amennyit kér. Ha nem jön vissza belőle kell is neki annyi, hidd el nyugodtabb lesz ő is és te is. Ne foglalkozz mit mondanak minden baba másképp fejlődik. az én babám nem kövér, mivel hízik, nyúlik, hízik, nyúlik. már 68 as rucit hord :)
2011. jún. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

viszonyításnak a mi példánkat írom: 2 hónapos múlt és kb. 130 ml-t eszik 6szor. az is kicsit több. ő kb. 250 grammokat hízik hetente. de lehet, hogy a te babád kis súllyal született és ezt hozza most be.

ha nagyon túl akarná lépni a 700-750 grammot, adj neki vizet. lehet, hogy szomjas ebben a melegben.

2011. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12*220 ml (több, mint két és fél liter!)- ez nagyon sok! mondjuk nem lett óriás, tehát biztos kidobja a felesleget a szervezete. de ha ennyit kér, valószínű szomjas. megpróbálhatnál te is vízzel pótolni
2011. jún. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
próbáltam neki én is adni már vizet meg mindenféle teákat, de nem kell neki, nem hülye csak kicsi, cicire kerül egyből elvan :D
2011. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mi is sokat cicizunk, de onnan max 20 ml jön és utána eszik kb 130-140 tápszert, mikor-hogy, kb. 7-szer eszik, de ez is változó... Próbálom itatni is, de az nem nagyon kell neki, csak néha. Az utóbbi napokban viszont sokszor bukik, pedig előtte szívesen ette a tápszert.
2011. jún. 3. 13:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!