Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknél bejelzett a légzésfigy...

Akiknél bejelzett a légzésfigyelő (nem tévesen), azoknak a babájájának milyen alvási szokásai voltak?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy végig aludták az éjszakát, vagy éppen sokszor felébredtek pl. enni, mozgolódósak voltak, vagy éppen úgy aludtak mindig mint a bunda? Napközben sokat aludtak, vagy csak éjjel stb. ilyenkre gondolok.
2010. szept. 29. 13:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hogyan jelzett be? Folyamatosan sipolt, vagy csak egyet csippant? Nekünk is már előfordult 1x amikor 4 hetesen náthás volt, egyszer meg a fejecskéjét az ágy rácsvádőjének nyomta.Egyébként ez utóbbinál teljesen friss volt az elem. Nekünk egyet csippantott.

Marci egyébként nappal keveset aludt,éjszakánként pedig 4 hónapos koráig 3-4 óránként kelt szopizni.Sosem alszik túl mélyen, talán csak este 20-tól 22 óráig.

Ő most 8 hónapos múlt.

2010. szept. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mindegy hogyan jelzett be, a lényeg hogy az érdekel, hogy milyen alvási szokású babáknál fordulhat elő hogy elfelejt levegőt venni, vagy hogy lehet-e összefüggés.
2010. szept. 29. 14:54
 3/13 pomat ***** válasza:

Ezt elég nehéz lesz kiderítened! Ritka eset amit vársz, hál' az Égnek!

Nekünk egy csomószor beriasztott már, de mindig azért mert Micike felkente magá valamelyik oldalfalra álmába, vagy a a sarokba a macira felküdt és nem érzékelte a gép, őt viszont meg sem hatotta a sipolás:-))) Ha ezzel tudsz valamit kezdeni:-))? Amúgy ő egész éjjel körbe forog megállás nélkül:-)

2010. szept. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
szerencsére tényleg nem túl sűrű eset,de én mégis rettegek tőle, és ezért kérdezem. ugye a ti esetetek más, mert szerencsére csak lemászott rola, ill. nem érzékelte.
2010. szept. 29. 15:03
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk 6-8 hónapos kora között rendszeresen bejelzett éjjelente, és nem vakriasztás volt. Akkor már régóta végigaludta az éjszakát, napközben 3x aludt. De amikor nagy hőség lett, alig tudott aludni napközben, nagyon nyűgös és sírós volt. Este pedig szinte ájultan aludt el az egész napi fáradságtól. Valószínűleg annyira mélyen aludt, hogy ezért ritkábban vagy egyáltalán nem vett levegőt. Mire átértem a szobájába, addigra ő is felébredt, és a sípolás is abbamaradt. Szinte menetrendszerű volt ezeken a forró éjszakákon, sípolás, félálomban átmentem, megnéztem a babát, megvan, felébredt, adapter újraindítása, aztán estem vissza az ágyba aludni.
2010. szept. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
jesszus, baromi ijesztő lehetett. nem rettegtél?
2010. szept. 29. 16:17
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem, mert mindig felébredt, és biztos voltam benne, hogy a nagy hőség miatt volt, csak akkor fordult elő. És pár nap után már tényleg "rutin" volt. Viszont annak nagyon örülök, hogy van légzésfigyelőm, ki tudja, mi lett volna, ha nincs. Lehet, pár másodperc múlva vett volna levegőt magától, de lehet, hogy nem...
2010. szept. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is pont így volt, mint az előzőnél! De én nem is gondoltam a hőségre, mint összefüggésre! De jó, hogy írtad! Mert pont július közepén volt, hogy háromszor riasztott, ebből kétszer egymás utáni este! Reméljük tényleg csak a hőség volt! Én sem szeretnék belegondolni mi lett volna légzésfigyelő nélkül!!!
2010. szept. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
21.24-es, nálatok milyen alvási szokásai voltak a babának?
2010. szept. 30. 10:50
 10/13 anonim ***** válasza:

első vagyok. Igyekszek segíteni, és akkor azt írod "nem mindegy hogyan jelzett be" Nem mindegy!!!!!

Riaszthat akkor iis, ha a légzése és a mozgása egymást kioltja! Ugyanis nem csupán a légzést jelzi, hanem a mozgást is érzékeli. De hát ha neked mindegy! Természetesen ha folyamatosan sipol az is más. Egy csippantás lehet ennek is az oka.

2010. szept. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!