Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknél bejelzett a légzésfigy...

Akiknél bejelzett a légzésfigyelő (nem tévesen), azoknak a babájájának milyen alvási szokásai voltak?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy végig aludták az éjszakát, vagy éppen sokszor felébredtek pl. enni, mozgolódósak voltak, vagy éppen úgy aludtak mindig mint a bunda? Napközben sokat aludtak, vagy csak éjjel stb. ilyenkre gondolok.
2010. szept. 29. 13:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nem értem miért vagy kiakadva. ahogy én tudom egyet-egyet csippant, és ha nem érzékel semmit arra sem, akkor kezd folyamatosan jelezni ugyebár. lehet nem voltam világos. az érdekel, ha csak egyet csippantott is, akkor valószínű nem vett levegőt a baba hosszú ideig, na annak a babának milyen alvási szokásai voltak. Akinél meg bejelzett hosszan, ott sajnos még több ideig nem vett levegőt a baba, és annak az alvási szokásai is érdekelnek természetesen. vagy lehet még most sem vagyok világos, nem tudom. akkor bocs
2010. szept. 30. 13:33
 12/13 anonim ***** válasza:

21.24-es vagyok! Nálunk pár hósan volt, hogy párszor becsippant, akkor a baba füle mellett volt az adó egység, tehát már a csippanásra felébredt! Aztán volt egyszer olyan is, mikor már kivettük az adót, és a kiságy mögött volt, hogy én hallottam meg a csippanást, ő nem. Elkezdtem szólongatni, és kb mikor harmadszorra mondtam a nevét, akkor vett levegőt! Tehát nem téves riasztás volt! Pár hó nyugi után volt az, amit már írtam, hogy rendesen beriasztott! Ekkor már külön szobában aludt, ezért én nem hallottam a csippanást, csak a riasztást!

Alvási szokások? Nem igazán tudom mire gondolsz, azért megpróbálom leírni. A kislányom az első hónapokban mindig háton aludt, jó alvó volt, végigaludta a 3 órát a következő evésig! A csippanások mindig éjszaka voltak. Mikor nagyobb lett, és forgolódni kezdett, rájött hogy hason milyen jó aludni. Azóta így alszik, viszont mikor a rendes riasztásunk volt akkor kb az érzékelő felett feküdt, és a hátán volt.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe, ha valamire még kíváncsi vagy, kérdezz nyugodtan!

2010. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Persze értem mire gondolsz. Az egy csippanások oka lehet azon kívül, hogy a baba légzése kimarad, az elem lemerülése is. Nálunk volt hogy éjjal többször egyet csippantott, elősször nem tudtam mi az, majd percenként egyet, végül rájöttem, hogy az elem merül, hiszen nem a középső, hanem az alsó jelző villogott. (angel cares van)Egyébként ma éjjel is beirasztott, egy csippanást hallottam, megébredtem, de mire feleszméltem villogott a zöld tovább.Nem tudom tényleg kimaradt e a légzése, vagy csak az elem rossz.

Egyébként mostanában a babám forgolódva alszik, vagdalja magát, állandóan hasra akar fordulni álmában, hinte percenként mászik tovább az ágyban.

2010. okt. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!