Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől változhattak meg babám...

Mitől változhattak meg babám alvási szokásai?

Figyelt kérdés

Egy hónapos korától teljesen átaludta az éjszakát, 10-12 órákat egyhuzamban. Ez fél éves korában kezdett megváltozni. Most 8 hónapos, és menetrendszerűen minimum kétszer felébred éjjel. Reggel is korábban ébred.

Más baba ilyenkor kezdi végre átaludni az éjszakákat.. Tapasztalatok?


2011. máj. 26. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát az én babám is 2 hós korától 12 órát aludt éjszaka, aztán 5 hósan kezdett ez rövidülni, megszakítások lenni.

most 8 hós és nekem is néha felébred. nem tudja megmondani pedig kérdeztem sokszor töle. csak annyit mond hogy oáoá. de lehet melege van lehet fázik, éhes nem szokott lenni, de lehet nem találja a helyét, elvezsik a cumi.

2011. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ugyan ez van nálunk is... 15 hetes, de mióta hazajöttünk a kórházból átaludta az éjszakát...most egy hete fel ébred éjfél-1körül aztán 5 órakor...

Még nem jöttem rá, hogy miért... nem fázik,mert 27fok van a tetőtérben, melege lehet de így is csak body van rajta,(de éjjelre szerintem kell), éhesnek nem hiszem mert ha kínálom pár kortyot iszik és nem kell neki több, cumi sem lehet a baj nálunk ugyanis nem kell neki, öklendezik tőle,pedig már az összes fajtát kipróbáltuk, helyett a hüvelyujját szívja az meg kéznél van :) :)

2011. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!