Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg ennyire önzőek vagyunk?

Tényleg ennyire önzőek vagyunk?

Figyelt kérdés

SOK NŐ MIÉRT GONDOLJA,HOGY CSAK AZ ÖVÉ A GYEREK??

Minden anya szereti a gyermekét!Ezzel én is így vagyok,DE.Azt gondolom nekem is jár a szabadidő,ugyanúgy mint az apának.Sok nő csak áltatja magát,hogy nem hiányzik a szabadság.Kinél,hogy működik?Elmentek időnként sétálni,barátnőkkel csavarogni,vásárolgatni??

Én igenis itthon szoktam hagyni az apjával a 4hónapos babámat3-4 óra hosszára.(sajnos tápszeres,amíg szopizott mindig itthon voltam)És sokszor már apa is követeli ezt az időt,imádják egymást a fiával!!Ha nekem jár,hogy egész nap a kicsivel vagyok amíg apa dolgozik akkor ők miért nem kaphatják meg sok helyen ezt az intim időcskét???


2009. ápr. 29. 12:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%

Szia! Szerintem ez nagyon függ attól, kinek, milyen a temperamentuma, beállítottsága. Én nem szívesen hagyom ott sehol sem a babámat, bár elvan bárkivel, bárhol. Egyszerűen nem megy. Ez lehet később megváltozik, főleg, ha a gyerekem majd ezt szeretné (mármint másnál aludni, játszani stb.). Viszont a sógornőm sokszor azt sem tudja hol, kinél van a gyereke, csak este tudja meg, amikor valaki hazaviszi. Ezzel nem azt mondom, hogy ő nem törődik semmivel és senkivel, csak őt nem zavarja, hogy azt sem tudja merre jár a gyereke és mit csinál, én meg nem szeretem otthagyni sehol sem. Azért el tudok szabadulni 1 órára fodrászhoz, vagy bevásárolni - akkor a férjemmel nagyon jól elvannak. Úgyhogy én nem ítélem el sem az egyik tábort, sem a másikat. Mindenki úgy csinálja, ahogy neki a legjobban megfelel.

7 hós kislány anyukája

2009. ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap sokalltam be, morgott mint egy medve. Szívesen lepasszoltam volna valakinek, de a férjem is csak későn jött haza. De kárpótolt. hogy végre másodszor végogaludta az éjszakát - 11 hónapos lesz:)Ma, meg egy cukipofa volt egész délelőtt:) Bár nekem elég fél óra és kipihenem, ha már elegem van belőle - ez az igazság mit szépítsem, és örülök, ha néha kiszabadulok, de már alig várom, hogy hazaérjek és megpuszilgassam. Mellette meg még tanulok is, most végzek az egytemen, úgyhogy nem egyszerű a dolog.Kitartás mindenkinek!
2009. ápr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos egyedül nevelem a babáma, de mit nem adnék ha egy pár orára másra bízhtanám egy kicsit, hogy végre egyedül legyek vagy elmenjek egy kicsit nézelődni butikokat. Én úgy szoktam megoldani ha kivagyok egy kicsit bukva, hogy elmegyek a barátnőmhöz és ő amig babázik én is egy kicsit feltőtődök, meg hát jól elbeszélgetünk. Most mivel már nem szoptatok esténként szoktam rndezni a barátnőimmel egy kis laza estét, iszogatunk és közben jókat bezsélgetünk.
2009. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy legalább itt hasonló a vélemény!!

Tudtam,hogy nálunk a játszótéren válogatott hülyékből (már bocsi)áll a anyatársadalom,de reméltem hogy nem ennyire.

2009. ápr. 29. 13:06
 15/18 A kérdező kommentje:
Szerintetek mennyi az optimális idő ami alatt kiszellőzik a fejetek?
2009. ápr. 29. 13:07
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én néha igenis elszoktam menni az Apukával egy órácskára,még ha bevásárolni is,de mindenképp emberek közé,így aztán mindenki jól jár:örül a nagyi,örül az Apa,hogy kicsi magáénak érezhet,és egy felszabadult,megújult anyuka tér haza a 6 hetes kislányához,aki mindebből nem érzett semmit,mert lazán átaludta az egészet.Ja,és mindemellett még szoptatok is! És egy percig sem éreztem még magamat rossz anyának,sőt!Nem hinném hogy valaki attól jó anya,hogy mártírkodik...
2009. ápr. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat!!
2009. ápr. 29. 13:52
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyenek az emberek, nem bírják elviselni, ha más nem úgy gondolja ahogy ők.:( Az emberek többsége mindenhol megjátssza csak magát, hogy elfogadják,ez szomorú. Emberek vagyunk, mások vagyunk, és ez így van jól. Meg kellene tanulni odafigyelni a másikra, meghallgatni, még ha más is a véleménye, attól még hogy más, nem biztos,hogy rossz is.
2009. ápr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!