Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tiszta ideg vagyok, te is...

Tiszta ideg vagyok, te is voltál így?

Figyelt kérdés
Minden este egy idegbeteg nő várja férjét aludni. vagy már éppen el is alszom, mire beér a szobába, vagy ha még tovább fent vagyok, hogy valamit csináljak, akkor tuti még idegesebb vagyok. Egyre frusztráltabb vagyok minden nap, és a legkisebb dolog is kiakaszt, ami nem az én elképzelésem szerint van. Mit tegyek, hogy ne kergessen őrületbe a férjemet a folytonos idegességgemmel?
2011. okt. 3. 20:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
.
2011. okt. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

szerintem viszont igenis vágyakozol a szexre, csakhogy elfolytod vagy nincs idő rá kiélni, emiatt frusztrált, feszült vagy!

igen, én is voltam igy, de rájöttem hogy magnézium és szex a megoldás, különben annyira feszült vagyok, hogy még aludni sem tudok!:) beszélj a férjeddel sokat, mondd el vágyaidat, szeretkezzetek, érezd hogy kielégültél és ellazulsz! (hetente akár többször is)

2011. okt. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
2 hónapos a babánk, szedem a mafne b6-ot, ha nagyon kivagyok, akkor a sedatifot is.. A szex gondolatától is írtozom..és tegnap egész délután sírtam... és akkor mondtam, na jó ebből elég...ugyhogy nem érdekel mostantól semmi,leszarom az egészet, és ahogy valamelyikőtökj írta: minden nap, az adott napnak élek, az adott dolgoknak, a babám az első, és leszarom a többit.. remélem menni fog, bár a frusztrációt most is érzem még magamban..de igyekszem legyűrni(leszarni) KÖSZI A VÁLASZOKAT!
2011. okt. 5. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!