Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tiszta ideg vagyok, te is...

Tiszta ideg vagyok, te is voltál így?

Figyelt kérdés
Minden este egy idegbeteg nő várja férjét aludni. vagy már éppen el is alszom, mire beér a szobába, vagy ha még tovább fent vagyok, hogy valamit csináljak, akkor tuti még idegesebb vagyok. Egyre frusztráltabb vagyok minden nap, és a legkisebb dolog is kiakaszt, ami nem az én elképzelésem szerint van. Mit tegyek, hogy ne kergessen őrületbe a férjemet a folytonos idegességgemmel?
2011. okt. 3. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szexeljetek minimum hetente:)
2011. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Magnézium.
2011. okt. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek: az nem segít,max. ideig óráig:) nekem magne B6-ot ajánlottak mert az kisímítja az idegeket nekem az sem segített. vannak napok amikor kevésbé máskor mindentől falnak mennék, sokat vagyok egyedül mert a férjem állandóan dolgozik 18 hóssal aki álló nap 1 órát alszik össz-vissz..nem könnyű kis kikapcsolódás kéne szerintem neked is és nekem is..de hogyan segítség nélkül..Minden elismerésem a kétgyerekes anyukáknak akiknek szintén semmi segítségük.
2011. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Magnézium és szex. :) Komolyan!
2011. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
NIncs kedvem szexelni!!!! de azért köszi
2011. okt. 3. 21:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Magnerot!
2011. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Napról-napra kell élni. Én is segítség nélkül vagyok 2 gyerekkel, mind2 3 év alatti... gondolhatod. Mindig csak az aznapi feladatokra koncentrálj. +MagneB6 mint előttem is írták
2011. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Magne B6, Sedatif PC, esténként citromfű tea. Amikor ágyba dugtad a babát, ülj be egy kád forró vízbe, iszogass meg közben egy kis vörösbort, és sudokuzz, vagy csak hallgass lágy zenét.

Nekem már az is sokat jelentett az első időkben, ha szőrtelenítettem és kiszedtem a szemöldökömet!

Mennyi idős a gyerkőc?

2011. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 csill79 ***** válasza:
Én is idegesebb vagyok sokkal mióta megvan a baba,de nálam közre játszik,hogy férjem szinte semmit nem foglalkozik a 11 hónapos kislányunkkal:(Én ezt nem tudom feldolgozni ő meg nem érti,hogy mi a bajom:(Nálatok?
2011. okt. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Hát, az már gáz, ha szexelni sincs kedved! Pedig meg kellene erőltetned magad, míg a férjed máshol nem fog "vígaszt" keresni, főleg így, hogy minden nap idegbeteg vagy vele!
2011. okt. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!