Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos gyerek mellett...

2 hónapos gyerek mellett teniszezik az anyuka?

Figyelt kérdés
Volt itt vita erről, hogy egy anyának is kell szabadidő. A Nők Lapja mostani számában pszichológus is megszólal, többször hangsúlyozva, hogy a baba FÉÉL ÉVES kora után, anyuka nyugodtan szervezzen hetente, 2-3 több órás programot magának. Eszem megáll, hogy szoptatós, két hónapos baba mellől az anyuka eljár sportolgatni.
2011. szept. 16. 09:03
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 TKI Ibolya ***** válasza:
85%

Én komolyan irigylem az olyan anyukákat akiknek 2 hónapos igény szerint szoptatott baba mellett van még idejük és energiájuk sportolni.Nekem sem időm sem energiám nem volt ,van erre mert bizony volt hogy a 2 hónapos babám másfél óránként szopott és azt még sem bízhattam az apukára.Az igazat megvallva nem is éreztem ebben az időszakban annyira fontosnak azt hogy ÉN sportoljak.Szerintem abban az időszakban egészen más dolgok fontosak!De ahány ember annyi szokás nem vagyunk egyformák.Nem ez dönti el hogy valaki jó anyuka e vagy sem.Ennél azért több kell egy gyermek boldogságához és felneveléséhez.Mindenki tegyen belátása szerint,hiszen mindenki saját maga ismeri a gyermeke és a saját igényeit!


Egy 3 gyermekes anyuka

2011. szept. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:

Én egyik gyereknél sem éreztem rá késztetést és megoldani is nehéz lett volna a sportolást amíg szoptattam.

Nekem ez az időszak nem erről szól és nem is szeretném ha erről szólna.

DE: nem én vagyok a követendő példa, teljesen egyetértek azzal, hogy menjen el anyuka teniszezni, ha úgy érzi, hogy ettől feltöltődik és a baba sem sínyli meg.

2011. szept. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 21 hónapja szoptatok!Világ életemben sportoltam, és mégis sajnos veszélyeztetett terhes lettem, így 8 hónap ohne sport :(

Így én alig vártam hogy megszülessen és leteljen az a 6 hét mehessek sportolni!Persze abba nem gondoltam bele, hogy akkor ott kellene hagynom a gyerkőcöm....


Így nekem maradtak az otthoni edzések :) Sajnos nekem a lelkiismeretem nem engedte olyan kis korban hogy bárkire is hagyjam!Én ilyen anya lettem!Viszont így aerobic lett, 100 féle hogy változatos legyen! :)

Szóval mindent meg lehet oldani!Én is amúgy a menő manókhoz tartozom, de meg kellett tanulnom a lányommal menő manózni :)

Így Ő is bejárta már az apukájával a fél országot :)Ha tehetjük megyünk vele, nekünk a kaját is mindig könnyű volt a szopi miatt megoldani, szóval nálunk is mindenki alkalmazkodott mindenkihez!

Most már úton a kistesó, hát majd meglátjuk :)

2011. szept. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:

Ez most a divat, lásd Rubint Réka, aki 6 napos szülés után ment edzeni.

A facebook oldalán még engem támadott meg a férje, amikor rá mertem kérdezni, hogy van energiája, teje, segítsége.

Még én voltam a lusta karfiolseggű,lúzer anya. És több száz embernek ezt a példát mutatják.

Mit vársz? változik a világ.


Én azt mondom, mindenki úgy csinálja, ahogy neki jó

2011. szept. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:

De pont ez az. RR a másik véglet, aki azt nevezi tunyának meg mit tudom én milyennek aki nem követi a példáját, vagyis: nem ugrál egy héttel császármetszés után és aerobic edzést tart. Meg örül neki, hogy 4 kilót "hízott" a terhessége alatt. Hasonlítsd már össze azzal, hogy elmegy valaki egy héten 1* teniszezni.


Mindkét végletet rossznak tartom, de leginkább unszimpatikus dolog amikor a másikban csak a hibát keressük

2011. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
Hogy a viharban jön ide Rubint Réka?! Itt többen is azt próbáltuk meg elmagyarázni a kérdezőnek, hogy nincs itt a világ vége, ha egy kismama időnként elszabadul a babája mellől. Ennek semmi köze egy olyan végletes ember elveihez, mint RR!!!
2011. szept. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
Nekem most lesz 2 hónapos a babám, nagyon szívesen mennék én is sportolni, csak az a baj vele, hogy nincs energiám rá, a szoptatás minden energiámat leszív, de amint úgy érzem, hogy több energiám lesz azonnal megyek 2 szoptatás közben sportolni, mert az anyukáknak is igenis kell a mozgás, mert csak jótékony hatása van neki! :D
2011. szept. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
85%
Na én most törlöm a megválaszoltjaimból a kérdést,mert csak szétbasz az ideg,hogy ,hogy lehet valaki ennyire unintelligens értetlen barom.....feladtam
2011. szept. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
78%
Ez a cél nem látjátok????Már a számítógépem is sárga annyira irigy a kérdező.....szánalmas.
2011. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
minek veszekedtek ha verekedni is lehet ? :)
2011. szept. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!