Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos gyerek mellett...

2 hónapos gyerek mellett teniszezik az anyuka?

Figyelt kérdés
Volt itt vita erről, hogy egy anyának is kell szabadidő. A Nők Lapja mostani számában pszichológus is megszólal, többször hangsúlyozva, hogy a baba FÉÉL ÉVES kora után, anyuka nyugodtan szervezzen hetente, 2-3 több órás programot magának. Eszem megáll, hogy szoptatós, két hónapos baba mellől az anyuka eljár sportolgatni.
2011. szept. 16. 09:03
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nincs abban semmi rossz ha sportol. Én sem vagyok az az örökké menő típus főleg a lányom előtt nem voltam az és most sem halok bele ha itthon kell lenne, de őszintén megmondom hogy nagyon jó kimozdulni és más emberekkel találkozni felnőttekkel beszélgetni, elrugaszkodni a gyerek szintjéről. Nekem ez hiányzik és a lányomon is azt veszem észre élvezi hogy találkozik új arcokkal. Szóval ilyen is lehet és tökéletesen megértem ha az illető ki akar kapcsolni kicsit és újúlt erővel tud ismét a babájára összpontosítani és a gyerek ezt leveszi és sokkal kiegyensúlyozottabb lesz.
2011. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
Neked van gyereked??
2011. szept. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 A kérdező kommentje:

10:24! :) Nyilván nagyobb a lányod, ha már élvezi, hogy találkozik új arcokkal. Én azt furcsállottam, hogy nagyon picike, pár hónapos baba mellől megy el valaki. De nem elítéltem, nem vetem meg, csak nekem fura, nem összeegyeztethető a gondolkodással, az érzéseimmel és az egyéniségemmel.


10:46! :) Igen, van. Mivel leírtam, hogy nem vagyok egy menő-manó (de otthon tespedő sem), így nyilván felesleges leírnom, hogy ilyen pici korában nem éreztem késztetést, hogy lepattanjak mellőle. Később igen. Olyan 1 éves kora körül. Én is elmentem hetente 1x sportolni, addig az apuka vigyázott rá.

2011. szept. 16. 10:55
 24/61 anonim ***** válasza:
85%
Én egyetértek veled, de csak is a tapasztalataim alapján. Én szerettem volna elkezdeni újra az aerobicot, csak itthon a baba mellett, de pár alkalom után érezhetően kevesebb volt a tejem. Így inkább én meg várom a fél éves kort. Akkor már úgy is ehet.
2011. szept. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, de én picike korában is mentem vele. Jó idő volt. Betettem a babakocsiba és sétáltunk. Apró bevásárlást, postát és egyéb dolgokat el kellett intéznem. összekötöttük a kellemest a hasznossal. Sőt én nem is elleneztem a látogatókat se. Szörnyű anya vagyok.
2011. szept. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
75%

"De nem elítéltem, nem vetem meg, csak nekem fura, nem összeegyeztethető a gondolkodással, az érzéseimmel és az egyéniségemmel."


És persze ezt meg kell osztani velünk, hátha lesz pár társad abban, hogy fröcskölődj.

Hetente van egy ilyen "jóindulatú" kérdés. Múltkor azon fröcsögött egy anyuka, hogy az ismerőse hetente otthonhagyja a babáját - MOST figyeljetek! - a baba apukájával!!!!!!!!!!!! Jééézusom.

2011. szept. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
70%
hehe hát szörnyű szegény gyerek még az apjával lehet, biztosan nagyon megviseli szegény gyereket (az én babámat le sem lehet vakarni a férjemről ha haza jön pedig még csak 6 hónapos) :) Tényleg nincs jobb dolga másnak mint a körülötte lévőket kritizálni... (más szemében a szálkát, sajátodban a gerendát effektus)
2011. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
89%

Az enyém is 6 hónapos és úgy szeretik egymást :)

Mikor hazajön a férjem, sűrűn van, hogy elmegyek otthonról, legalább tud egy kicsit kibontakozni

2011. szept. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
91%
mekkora gyökér vagy..
2011. szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 A kérdező kommentje:
Te vagy a gyökér! :)
2011. szept. 19. 15:37
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!