Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adjak neki tápszert is?

Adjak neki tápszert is?

Figyelt kérdés
4hónaposan kezdtük a hozzátáplálást.Ekkor még szoptattam a babám.Aztán a védőnő ajánlotta tejpépet mert egyik hónapról a másikra gyarapodott a súlya.most vagyunk 6és fél hónaposak,tejem már nem igazán van szinte nincs is.Tejpépet kap reggel,este.fözeléket is eszik gyümit is szóval mindent amit lehet neki.Jó ez igy?Vagy kellene tápszer is?
2011. szept. 10. 22:03
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi,most olvasom NEM gyarapodott a súlya.
2011. szept. 10. 22:04
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éves koráig legalább napi egyszer kétszer adj neki.Kell neki több tejalapú.
2011. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem így nem tudod 1 éves koráig "elbliccelni" a napi fél liter tejalapút, kicsi még hozzá.

ha mondjuk 11 hónapos lenne azt mondanám, hogy húzzátok ki azt az egy hónapot és jöhet a tej, de így...

2011. szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is szüksége van még a tápszerre. Ha más nem, legalább reggel és este, a tejpép pedig mehet mondjuk uzsonnára. A kisfiam 8 hónapos, sajnos régóta tápszeres, de egyelőre még reggeli-uzsonna-vacsorája tápszer, tízórai gyümölcs, ebéd főzelék.
2011. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!