Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesnek milyen tápszert...

1 évesnek milyen tápszert adjak először?

Figyelt kérdés

Elválasztotta magát egyik napról a másikra.

HA-s tápszer kellene? Vagy junior tejital? Vagy rögtön tej?


2011. szept. 23. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem adnék már neki tápszert..de mindenki maga érzi mi a jó a babájának.De ha már választani lehet,én a junior tejitalra szavazok :)
2011. szept. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 1 éves kora után már rendes bolti tejet adtam a kislányomnak.De persze te tudod,ha nem akarsz neki tejet adni akkor tejitalt adjál neki.
2011. szept. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is a tej mellet voksolok.

De ha nem akarsz még neki adni, akkor tejital.

2011. szept. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs allergia a családban akkor adj neki nyugodtan rendes tejet, 2,8%-osat, nem kell hígitani sem.
2011. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát igen...akkora a tápszergyártók nyomása a szülőkön.Én is ebben a cipőben járok, 1 éves a kisfiam és bizony sokszor kísértésbe esek, hogy valami agyonreklámozott, "tuti egészséges, tápláló" junior tejitalt vegyek neki a hagyományos jól bevált tehéntej helyett.

Valóban úgy van, ahogy a többiek írták, hogy ha nincs semmi allergiás tünete a tehéntejre, akkor mehet a tehéntej. Persze a sima tápszer, tejital is tehéntejből készül, tehát azt se ihatja, ha van valami allergiás reakciója a tehéntejre.

2011. szept. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!