Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is rossz anya...

Szerintetek is rossz anya vagyok? .

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz,de érthetőn elmesélném mi történt!A válaszokat előre is köszönöm!

2éves kisfiammal és párommal másik városban élünk,viszont párom állandóan vidékezik,én pedig valamiért félek este a lakásban így mi hétköznap a kisfiammal hazamegyünk (másik városba)anyukámhoz.Kisfiam nagyon szereti.Sőőt ha ott vagyunk én nem is kellek neki,csak a mama jó,mama etet mama itat mama fürdessen...Ez miatt is meg hát ez az életkörülmény is kicsit kiborít már,nem igazán jó így nekem,de ahhoz meg túl félek éjszaka "egyedül" lenni,hogy haza menjünk.Tehát igen,bevallom,néha elszakad a cérna és ideges vagyok,feszült(de ki nem szokott?) és olyankor kiabálok a gyerekkel,türelmetlen vagyok vele,mert amúgy is elég szófogadatlan.

A húgom most kezdett dolgozni,neki is van egy 2 éves kisfia.Neki még nem kezdődött a bölcsi így a másik mama vett ki szabadságot,hogy vigyázzon rá.Ez rosszul esett nekem,mert én szívesen vigyáztam volna rá.Erre ő azt mondta nem bízza rám,mert én úgyse bírnák 2gyerekkel(egyébként most várom a kis tesót) és türelmetlen vagyok!Az ő gyerekével még sose emeltem fel a hangom,sose bántottam!!!Anyukám pedig igazat adott neki.Összevesztünk és a szemembe vágta,hogy én nagyon rossz anya vagyok és csak tönkre teszem a gyerekem életét!

Valóban így van?Így ismeretlenül mit gondoltok?

Amúgy imádom a kisfiam,és foglalkozom is vele sokat amikor persze nincs mama és jó vagyok neki én is.2éves és gyönyörűen beszél,verseket mondd,azért ez is jelenthet valamit.Mi a véleményetek,nagyon magam alatt vagyok!!!!!Köszönöm szépen!!!!


2011. szept. 4. 13:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

a nagyik általában túlértékelik magukat. És igen nyugodtabbak ami nem mindig jó, mert van hogy tojik a gyerekre. Ott sír mellette a pici és nem foglalkozik vele. A nevelési elveket meg hagyjuk. De a pici keveset van vele, így jobban értékeli.

Az lehet a szitu ami nálunk is szokott, hogy próbálsz minél jobb lenni és a végén túlpörgöd a dolgokat. Próbáld a nagyit hanyagolni, állj a sarkadra és legyetek otthon a gyerekkel. Próbáld lekötni magad, vagy a gyerekkel egy időben lefeküdni.

Az én kisfiam is mama mániás, de ez nem attól van mert ő jobb lenne nálam... sőt. A gyerek teljesen szét van pörögve mikor vissza kapom. Kell egy fél nap, hogy magára találjon. A mamák nagyon rá tudnak kapni az unokázásra, aztán meg alig várják, hogy visszadják. Anyum max 3 napig barja.

2011. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!