Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lányom 10 és fél hónapos...

A lányom 10 és fél hónapos adhatok neki belőle? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Dr. Steinberger-vasban gazdag gyümölcslé gyerekeknek. Bio boltban vettem 99% bio vegyes gyümölcslé és 1% bio méz.
2011. szept. 1. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
mézet 1 éves kor alatt nem szabad adni, akár bio, akár nem
2011. szept. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ezeket nem babáknak, hanem gyerekeknek ajánlják. Egy pici baba számára mennyiségileg túl sok vitamint tartalmaz (bár gondolom keveset adnál neki), és mint ahogy írta is az első méz is van benne, ami még ilyenkor nem ajánlott.
2011. szept. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mézet nem lehet adni. Az üvegre 1-3 éves kor van írva...sokan adnak a 12 hó alatti babáknak Piroska szörpöt nagy higításban vízzel. Gondoltam ez a bios cucc jobb lehet...
2011. szept. 1. 11:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az a mennyiségű méz nem mérvadó. Inkább a nagy vitamin tartalom miatt nem adnám. Amúgy van vmi különleges oka, amiért erre gondoltál?

Mert ha nincs, én bizony csak vizet adnék inni, és sok gyümölcsöt tízóraira meg uzsira.

2011. szept. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én Piroskát sem adok neki.

Biztos jobb a bio ital, de biztos szüksége van rá?

De ha úgy érzed, akkor próbáld ki.

2011. szept. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A lányom nem issza meg a vizet, már rengetegszer próbálkoztunk :-(

Csak a Hipp Bio-Tee C Saft (bodzatea almával) issza meg, kizárólag csak ezt. Kevés tápszert is iszik. Mindemellett keveset is eszik, úgy általában.

Azért gondoltam erre az iszire :-)

Csak a mászás, az állás és a menés érdekli :-)))

Folyamatosan mozgásban van :-)))

2011. szept. 1. 11:47
 7/7 anonim ***** válasza:
A folyadék fontosabb, mint az étel, pláne ebben a melegben. A Hipp instant teákat nem próbáltad?
2011. szept. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!