Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos gyerek mellől...

14 hónapos gyerek mellől elmehetek 3 éjszakára? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
14 hónapos a babám, és el kéne mennem egy üzleti útra, 3 napra. A nagymamája, meg a bébiszitter felváltva vigyáznának rá. Az apjával külön élünk, ráadásul külföldön él, szóval rá nem számíthatok. A nagymamával is viszonylag ritkán találkozunk, mert messze lakik. Még soha nem mentem el ilyen hosszű időre. Nem lesz valami baja a babámnak?
2011. jún. 22. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

ha menned kell, nem tudsz mit csinálni, az jobban megviselné ha nem lenne munkád és éheznie kéne, nem igaz?

azért az út előtt a nagymamával fűzzétek szorosabbra a kapcsolatotokat, találkozzatok minél többet és ha meg tudod oldani, egész napokat, hogy lássa, mit hogyan szoktatok csinálni!

2011. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Így van, a muszály az nagy úr!!Mikor hazaérsz agyonpuszilod, és el is felejti hogy nem látott!
2011. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Minél többet legyen addig azzal a személlyel, akire bízni fogod. Nálunk heti egyszer jönnek a mamáék, kb. fél napot vannak itt, de nagyon oda van érte a kisfiam. Akkor velem nem is foglalkozik, én rá merném így bízni anyukámra.
2011. jún. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen legyen még az út előtt azokkal, akik vigyázni fognak rá!!!!
2011. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólókhoz,hogy nagyival találkozzon,és hagyd magukra pár órát és meglátod hogy viseli.Egyébként az én gyerekem már 10hónaposan volt 2 napig a nagyira bízva,állítólag jobban viselkedett mint mikor ott voltam,mikor ott vagyok sokkal hisztisebb
2011. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából attól félek, nehogy valami szorongás alakujon ki a gyerekben, mert ilyen sokáig nem lát. Egy ismerősön ugyanekkora gyerek mellől elment egy hétre, és a gyerek utána egy évig minden éjjel felkelt hatszor, hogy megnézze, megvan.e még az anyja. Bár lehet, hogy ez csak valami 21 századi hülyeség, rám is sokat vigyáztak a nagyszüleim, akár több hétig is, és nem lett semmi bajom.
2011. jún. 23. 17:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Esetleg nem tudod magaddal vinni a gyereket + mamát vagy bébiszittert??
2011. júl. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne izgulj, a gyerek megérzi, ha nem vagy biztos valamiben, és az neki sem jó. Menj el, bízd jó szívvel nagyira és a babysitterre. Előtte amennyire lehet, szoktasd össze őket. Magyarázd el neki, mielőtt elmész, hogy most mi lesz a következő 3 napban, lazán, ne szomorkodva, és ne búcsúzkodj sokáig. Mosolyogj :) Jó utat! (Sokszor lesz ez még így az életben.)
2011. júl. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

persze.ha menned kell menj..

sajnos én nem tehetném meg mert 16 hós a lányom

1 éjszakát kellett volna csak anyósnál töltenie, és

nem aludt el a drágám..

figyelte az ajtót hogy mikor jön érte anya vagy apa..

éjszaka muszáj volt érte mennem különben nem aludt volna semmit.

sose voltunk távol egymástól

de hát ha kell a pénz menj !!!

2011. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
14 hónaposan egy hétre mentünk el, nem lett semmi lelki baja. ma már 11 éves
2011. júl. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!