Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos gyerek mellől...

14 hónapos gyerek mellől elmehetek 3 éjszakára? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
14 hónapos a babám, és el kéne mennem egy üzleti útra, 3 napra. A nagymamája, meg a bébiszitter felváltva vigyáznának rá. Az apjával külön élünk, ráadásul külföldön él, szóval rá nem számíthatok. A nagymamával is viszonylag ritkán találkozunk, mert messze lakik. Még soha nem mentem el ilyen hosszű időre. Nem lesz valami baja a babámnak?
2011. jún. 22. 22:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

16,5 hónapos volt a lányom mikor a kistesóval bent tartottak a kórházban és pár nap múlva szültem is. Azaz 1 hétig voltam távol. Látogatási tilalom volt, így csak 1szer az aulában találkoztunk. Én rosszabbul viseltem. Igaz Ő addig apjával anyukáméknál laktak (akiket imád és sokat van náluk...). Nem volt semmi szorongás, pedig én egy kisbabával érkeztem haza.


Szóval, mindenképp -mint már leírták- mielőtt elmész, jó párszor vigyázzanak rá akikkel együtt lesz a 3 nap alatt. Ha megszokja őket, nem lesz semmi gond.

2011. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!