Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiam elkezdte a tudatos...

Fiam elkezdte a tudatos forgást, éjjel alig aludt valamicskét. Meddig fog ez tartani?

Figyelt kérdés
5,5 hónapos, eddig 10 órákat végig aludt éjjel. Na de most!!! Fél óránként kelni kellett hozzá, mert egész éjszaka forgolódott, és sírt. Ez már mindig így lesz?
2011. aug. 30. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd kinövi, türelem. A kislányom ráadásul ahogy forog éjjel, folyton beszorul a keze vagy a lába. Na, akkor aztán megy az üvöltés, engem meg a frász kerülget. Szerintem pár hét, és elmúlik.
2011. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk csak egy hétig tartott kb! Azóta minden rendben!
2011. aug. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pár nap.

Aztán megtanul újabb mozgás formákat, megint jöhet pár nap kizökkenés.

Nálunk a legrosszabb akkor volt, mikor megtanult felállni. Azt egy hónap kínlódó alvás követte...

2011. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindkét irányba forog?

engem is ezzel biztattak, max. két hét. Hasra már 3 és fél hónaposan fordult, na de amikor elfáradt, sose tudott visszafordulni. És nem is tanult meg 5 hónapos koráig. Sokat sírt amiatt, hogy elfáradt, és nem ment visszafelé.

De ha mindkét irányba megy, akkor szerintem is csak addig, amíg újdonság lesz. Mi most a kúszással voltunk így, mintha kényszeresen kúszott volna 1 hétig. :)

2011. aug. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tud mindkét irányba fordulni napközben, bár hasról hátra még nem mindig sikerül... Éjjel mindig hason nyöszörögve találom. Van hogy ordít - ilyenkor ő is beakad a fejvédő mögött(!) a rácsba...
2011. aug. 30. 21:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Akkor ugyanaz, mint a kislányom. Ő is forog mindkét irányba, de a hasról hátra nem mindig sikerül. És gondolom éjjel félálomban meg még annyira sem. Kitartás nektek is! :)
2011. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!