Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdte valaki 4 hónaposan...

Elkezdte valaki 4 hónaposan használni a csőrös itató poharat?

Figyelt kérdés
Olyat vettünk, amire az van írva hogy 4 hónapos kortól ajánlott (Tommy Tippee). Van aki használt ilyat vagy hasonlót 4 hónapos babával? Mik a tapasztalatok?
2011. aug. 26. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem 4 hónapos korától használtam, hanem 10. Nem tudom, h a miénk 4 hónapostól volt-e ajánlott, de nem hinném, h adtam volna neki előbb. Az volt a gond, h a cumiból tudott rendesen szívni, de a pohárból meg ömlött az ital, így meg kellett tanulni, h hogyan kell inni belőle. Ráadásul akkora már tudta magát is itatni, így könnyebb volt nekem is.
2011. aug. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ne haragudj, szerintem teljesen felesleges a csőrös pohár. Szerintem pohárból is lehet itatni, ezt szokja meg, nem fog ragaszkodni a cumis/csőrös üveghez, pohárhoz. A babák ügyesek és alkalmazkodók. Boldog babázást!

Üdv egy 4 gyermekes anyuka :-)

2011. aug. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is megvettem(Tommie Tippee kétoldalon megfogható cs.pohár) neki már 4 hónaposan,de nem szeretett inni belőle.6 hónaposan már igen és szépen is iszik.
2011. aug. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is van, a kisfiam csak rágja a csőr részt és nem szívja. 4 hónapos korában vettem neki, akkor sem ment meg most sem pedig már 6.5 hónapos.
2011. aug. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindegyik gyerekemnek az első pillanattól, hogy kapott plusz folyadékot (az anyatej mellé) rendes pohárból adtam. kb3 - 4 alkalom alatt megtanulják mit kell kezdeni vele, 1 hét sem kell és csöpögésmentesen megy a dolog. Jobb erre megtanítani idejekorán, mint most csőrösre, később másra...úgy cak elhúzódik a dolog, azért iszik cumisüvegből sok 3 éves...
2011. aug. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia.Az en lanyom 5 honapos kora ota iszik csoros poharbol(szelepes igy nem omlik csak ha szivja).Egyaltalan nem akartam hogy 3evesen meg cumisuvegbol igya a kakot mint sok ismeros gyerek.
2011. aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!