Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan kezdtétek el...

Hány hónaposan kezdtétek el használni a sport babakocsit?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekunk mely kocsink van,es 3 honapos koraban emeltem meg a kozepso fokozatra,de neki annyi sem volt eleg,ezert meg tettem ala kis takarot,hogy kicsit magasabban legyen.Na de igy is panaszkodik.Epp ma kapott egy egyszeru sportkocsit,abba meg mar erolkodik felulni,na de kerdes,hogy megmarad e benne,mert meg csak itthon probaltuk ki.A te babad milyen idos?
2009. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5.5hónaposan, akkor már stabilan ült és nem akart a mózesben maradni. Két hét kellett amíg rájöttem miért sír néha séta közben...nem látott ki :o))
2009. okt. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
első 4 hónapban mózes, 2 hónapig hordozó a vázon, fél évesen alakítottuk át sportkocsivá, de még mindig úgy utaztatom, hogy a lehető legjobban le van döntve (nem teljesen vízszint).
2009. okt. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már majdnem 5 hónapos a babób, de már nagyon nem akaródzik neki feküdni séta közben. Ha kiveszem, még a szájával is nézelődik, minden érdekli. Viszont még nem tud ülni.
2009. okt. 2. 12:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!