Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen sport babakocsit...

Milyen sport babakocsit vennétek, ha 20 ezer forintotok lenne rá?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Használtat. Tesz-vesz, stb. nagyon jókat lehet kifogni. Többféle márka is van ennyiért, nézd meg a képeket is. Én nemrég vettem egy használtcikk kereskedésben Peg-perego-t, 15.000 Ft és tök rendben van.
2011. szept. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

Én innen vásároltam. Meg vagyok elégedve vele, jobban bírta mint a "nagy" babakocsi

2011. szept. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 7 volt rá, 6-ért vettem neonatot /hiper könnyű!/ a vaterán.
2011. szept. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vaterán, teszveszen akarok én is venni, csak ránézésre lehet jól néz ki, használva meg már nem is olyan jó...
2011. szept. 22. 13:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Személyes átvétellel kérd, és beszéld meg előre, hogy ha nagyon gáz, nem vezsed át.
2011. szept. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
típus javaslatok???
2011. szept. 22. 17:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekünk volt már Pierre Cardin, Peg Perego, Neonato.

A PP a csúcs szerintem mint babakocsi-márka :)

De ne a márkát nézd, hanem a jellemzőit, mire van szükséged: dönthető legyen-e, lábzsákja legyen-e, mennyire legyen könnyű, stb. Én így akadtam a 6ezres NeoNatora, 4,3 kg, könnyű kis alap sportkocsi, szeretem :)

2011. szept. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Múlt héten még volt a Möbelixben 30.000-ről 10.000-re, 2 fajta is. Fordítható tolókar, lábzsákkal. Nagyon jók voltak!
2011. szept. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

quatro imola-t vettünk újonnan 24 ezer volt. de nagyon meg vagyunk vele elégedve, imádom.


eleinte a bertoni foxy-t néztük ki de nem lehetett sehol sem kapni.

2011. szept. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!