Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le van maradva a kisfiam?

Le van maradva a kisfiam?

Figyelt kérdés
A fiam 13 hónapos és annyira nehézkesen akar menni:S A fogom az egyik kezét akkor nincs is semmi gond szalad mint a golyó.De amint leteszem és elkezdem hívni magamhoz,fogja magát és leül.Asztal-ágy távolságot ami kb. fél méter megteszi egyedül is.Amúgy nagyon okos baba,ha mondom neki köszönjél akkor integet,tapsol,lóga-lábázik,ha mondjuk neki táncoljon táncol,tud kacsintani,kérek tőle valamilyen tárgyat ideadja.Ilyen téren szerintem nincs gond.Tudom nem minden gyerek egyforma,de nem egy nem kettő ismerősömnek az ennyi idős gyerekei önállóan mennek.
2011. aug. 23. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
18 hónapos koráig kell elindulnia, bőven belefértek. Szomszéd kisfiú is 13 hónapos, csak mászik, és persze fel tud állni kapaszkodással is, de ennyi. Csak úgy tud menni, ha mind a két kezét fogják. Nem egyformán fejlődnek, és szerintem még nincs okod aggódni.
2011. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs lemaradva. Az első jól írta, ha 18 hónapos koráig elindul, akkor minden rendben van.
2011. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A babád nincs lemaradva. Kár a gyerekeket összehasonlítani, mert mindegyik másképp fejlődik, tudom, ez elcsépelten hangzik. Ilyenkor még 1 hét, sőt 1-2 nap alatt is rengeteget fejlődnek, figyeld meg, nemsokára úgy fog szaladni, hogy nem éred utol.:) Ha pedig bárki "beszól", ne figyelj rá! Nekem is van pár ismerősöm, akik előszeretettel méregetik, hogy az ő gyerekük mit tud/ott olyan idős korban, mint az enyém. Na ezektől rosszul vagyok...:)
2011. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!