Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok egy pár hónapos...

Mit csináltok egy pár hónapos babával aki annyira sír, hogy nem bírja abbahagyni és hiába nyugtatom, levegőt se vesz. Lehet ettől baja? Megfulladhat?

Figyelt kérdés
3 hónapos a babám és már második alkalom volt,hogy annyira sírt,hogy nagyon megijedtem, mert hiába nyugtattam, paskoltam a pofiját, cicivel kínáltam, csak még erősebben sírt, vörösödött, nem vett másodpercekig levegőt és nem tudtam lenyugtatni.Szinte rángatózott a teste. Elég ijesztő volt. Ti mit csináltok ilyenkor ????
2011. aug. 20. 21:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A mi babánk is csinált már ilyet párszor, ő is eléggé be tud gurulni, és nem vesz levegőt. Már 6 hós, nem csinálja ezt, de ilyen korban ő is csinálta. Én is az arcába fújtam, cumit adtam neki, és a kezemben ringattam. 5 mp múlva már aludt. :)
2011. aug. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a kérdésedre válaszolva: nem lehet baja, a legnagyobb baj az lehet, hogy elájul, de akkor automatikusan újra rendes lesz a légzése, úgyhogy minden rendben lesz onnantól.
2011. aug. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ma elvittem orvoshoz és azt mondták affektiv apnoe-ja van, ami azt jelenti ,hogy a sírása az ájulásig fajulhat :(((

Kerülnöm kell a sírós helyzeteket,de sosem tudni mi váltja ki. Lehet pár meásodperc alatt felhergeli magát és ha nem tudom megállítani elájul majd a kezemben... :(((........

2011. aug. 22. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!