Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok egy pár hónapos...

Mit csináltok egy pár hónapos babával aki annyira sír, hogy nem bírja abbahagyni és hiába nyugtatom, levegőt se vesz. Lehet ettől baja? Megfulladhat?

Figyelt kérdés
3 hónapos a babám és már második alkalom volt,hogy annyira sírt,hogy nagyon megijedtem, mert hiába nyugtattam, paskoltam a pofiját, cicivel kínáltam, csak még erősebben sírt, vörösödött, nem vett másodpercekig levegőt és nem tudtam lenyugtatni.Szinte rángatózott a teste. Elég ijesztő volt. Ti mit csináltok ilyenkor ????
2011. aug. 20. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Ilyenkor az arcába kell fújni !
2011. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Nem lehet,hogy szomjas? Megszoktad itatni?

Én elvinném egy dokihoz, mi sem sírunk ok nélkül, ő sem..!:)

2011. aug. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azután mégjobban sír...:(
2011. aug. 20. 21:18
 4/13 A kérdező kommentje:
Álmos volt és nem tudott aludni, ez volt a baja, de igazából a kérdésem nem erről szólt, hanem arról,hogy lehet-e baja ettől. Vagy mit tudnék tenni,hogy abbahagyja!
2011. aug. 20. 21:26
 5/13 judavi ***** válasza:
100%
Én ilyenkor megprobálok nagyokat mozdulni és túlénekelni a hangját. Kézben tartva hirtelen rugozók vele, vagy valami más hirtelen mozgás (pl. leülsz-felállsz, jobbra-balra dölöngélsz...).Ez általában kizökkenti. Ahogy nyugszik úgy lassul a mozgásom és halkul az énekem, míg végül csak ringatás és suttogás lesz belőle. Persze közben szorosan ölelem. Nekünk ez általában beválik, bár szerencsére ritkán van rá szükség. Jobb ötletem nincs, remélem használ. Sőt, remélem nem lesz rá szükség!
2011. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is elég sokszor csinálta olyan korban. nekünk is álmos volt. az az egy segített hogy leraktuk az ágyába. egyből elhalgatott. nem lesz semmi baja amugy.nekünk elég sokszor volt ilyen sajnos.pedig nem síros a babám,de amikor kiborul akkor nagyon durva.és én is nagyon megijedtem eleinte. mostmár nem hagyom hogy eljussunk odáig.már lerakom hamarabb. amugy most 5 hónapos.
2011. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem nem kell kipróbálnom többször :)
2011. aug. 20. 21:40
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt hiszem jobban kell figyelnem arra,hogy időben lerakjam, családi összejövetel volt nálunk és előtte 2 órát aludt, nem hittem,hogy ez lesz belőle :(((( Többet nem várok ennyit az altatásával........az biztos!
2011. aug. 20. 21:46
 9/13 anonim ***** válasza:
Az arcba fújás nekünk nagyon bevált, azonnal abbahagyja a sírást akármennyire is be van gurulva.
2011. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Szegény baba! Már bocsi, de ha tudod az okát, akkor miért nem figyelsz rá jobban. Gyakorlatilag hulla fáradt volt, azért egy ilyen helyzetből hogy lehet kizökkenteni egy babát? Már ha saját magad képzeled a helyébe, hulla fáradtan neked sem jó semmi, nem?

Nem tudom mennyi levegővétel kihagyástól ájulnak el, de akkor talán oxigénhiányuk is lehet.

2011. aug. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!