Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfulladhat egy morzsolgató...

Megfulladhat egy morzsolgató kendőtől?

Figyelt kérdés

A babám állandóan a takarót húzza fel a kis szájához, és úgy szopizza elalváskor az ujját. Tök kényelmetlen neki, mert néha nem tudja annyira felhúzni. Arra gondoltam, hogy adok neki egy morzsolgatót vagy pelenkát (nekem az volt picinek), csak attól félek, hogy belefullad.

Nem vagyok paramami, de mégis tartok tőle.


Szerintetek? Nektek is szeret valamihez bújni a babátok?

5 hónapso múlt


2010. dec. 3. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy fullad... nyugodtan adj neki valamit. Kisfiam sokszor úgy aludt, hogy teljesen befúrta az arcát a pelenkájába, és teljesen az orrán-száján feküdt. Na én aztán parázhattam, és figyelgethettem, hogy vesz-e még levegőt. De ő így szeretett aludni, hát hagytam. :) Azóta meg kutyafejű morzsikendője van, amit nem tudok elrobbantani se tőle, imádja!!! 14 hónapos.
2010. dec. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és ráadásul már nem újszülöttről van szó...
2010. dec. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom is úgy aludt pici korától fogva, hogy egy ruhapelenkát fogott, s az arcára húzta. :) Semmi baja nem lett neki sem. Így érzik a biztonságot, vagy nem tudom. Egy éves volt kb amikor elhagyta ezt.

Anya mondta, hogy én is ilyen voltam. De én még ovis koromban is hurcolásztam magammal a rongyocskámat. :)

2010. dec. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Kislanyom talan 2 honapos volt amikor el kezdte a feje alatti pelust ragcsalni.

Borzasztoan idegesitett, hogy mindig ugy nezett ki, mintha egy hete nem csereltem volna ki, pedig napi 5-6 pelust is elhasznaltunk csak erre.

Akkor apukajatol gyerek napra kapott egy morzsolgato kendot es azota es azzal alszik.

Amikor 7 hoanpos volt kapott egy masikat, mert mindig ugy kellett ellopni tole amikor elaludt, hogy kimossam es reggelre megszaradjon.

2010. dec. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!