Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisbabátok szereti a morzsol...

A kisbabátok szereti a morzsolgató kendőt? Érdemes venni ilyet a babának?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 07:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi hármat kaptunk de a kisfiam nem szerette. Vannak gyerekek akik oda vannak érte. Egy pelenka is épp úgy megteszi amúgy.
2009. szept. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
vettem neki, de nem rajongott érte. Viszont a termós takarója a kedvence. az a "rongya" amit szeretget, mert olyan puha, mint egy kis maci..:) És akinek termós cucca van, azt feltétlenül megszeretgeti. Mármint azt a termós ruhadarabot.
2009. szept. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is vettem neki, de nem tartozik a kedvence közé. inkább egy pelus, vagy a kis vékony pléd azt szereti alvás közben fogdosni.
2009. szept. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is a pelus a menő, a morzsikendőt játéknak tekinti. :)
2009. szept. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is a pelus a nyerő,pedig van többfajta kendőnk is...
2009. szept. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem szereti, 2 is van:( a pelus a kedvence, azt morzsolgatja alvaskor.
2009. szept. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk egyet, meg még egyet kaptunk ajándékba. Nem szereti a kislányom, inkább a takaróján lévő cimkét morzsolgatja. Felesleges pénzkidobás ez is, mint oly sok minden. :)
2009. szept. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy puha zsebkendő is megteszi.Azt jobban szeretik a picik.
2009. szept. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen a válaszokat!


Először nem is tudtam mi az a morzsolgató kendő, aztán rákerestem a neten...

Majd egyből az jutott az eszembe, hogy a textil pelenkát szívesebben markolásszák a babák. Ez a morzsolgató kendő is egy felesleges dolog, mert egy pelus is megteszi...

2009. szept. 2. 08:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a mintás textil zsepi sarkaira kötöttem kis csomókat és nálunk ez vált be, meg a textil pelus azon része ahol a címke van. Címke mániás :)
2009. szept. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!