Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok mikortól (kor) használ...

Babátok mikortól (kor) használ "rongyit", alvó/morzsolgató kendőt, és tulajdonképp mi nálatok ez az "eszköz"?

Figyelt kérdés
Mikor mire és hogyan használja?
2010. júl. 19. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Már az első naptól volt a kiságyukban egy kis zsebkendő,és azt fogdosták. Később lett plüss állatka, de az egyik lányom a pelenkát díjazta,amit a feje alá tettem.
2010. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az én babám most lesz 3nap mulva 3hónapos és mostanában kezdett el játszani a textilpelusával amivel este betakarjuk. Meg az ott lévő plüss macival.Hozzábujik. Nagyon aranyos:)
2010. júl. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekünk egy C&a-ban vett nyál rongyi lett a kedvenc.Az egy nyuszi,ami plüss anyagból van a feje rendes nyuszi a teste puha vékony,hogy törölni lehessen vele.kezdetektől ez a nyuszi volt bent az ágyában,majd egyszer csak amikor érdeklődött a tárgyak iránt,el kezdte magához húzni,majd egyre többet,késöb rájött amikor jött a foga,hogy a füle végén lévő kis csomó enyhíti a fájdalmát is,ma 18 hónapos,és csakis akkor keresi ha fáradt,vagy szomorú,vagy fájdalmai vannak.
2010. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A mi kislányunk 10 hetes kb 2-3 hete kezdett a sima textil pelussal játszani,állandóan a kezében van nagyon édes:-))

Van még egy kis plüss zsiráfja azt is szerette eddig,de már hanyagolja a pelus miatt:-))

2010. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kezdettől fogva volt kisfiam ágyában két fajta rongyi, egy-egy plüss állatka, de igazán csak 8 hónapos korára lett az egyik rongyija a kedvence, azóta anélkül nem alszik el. Már vettem belőle még egyet, és felváltva kimosom őket, mert a négy sarkánál lévő kis fülecskéket rágcsálja, állandóan csupa nyál. Úgy alszik el, hogy egy fülecske és hüvelykujj a szájba.

Este és reggel, amikor a tápszert kapja, közben is morzsolgatja, fogdossa, forgatja a kezében, ettől totál megnyugszik, még ha nyűgös is. 9,5 hónapos múlt.

2010. júl. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nálunk nincs ilyesmi, a kislányomat nem érdekelték ezek. 19 hós.
2010. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
nálunk is rongyi van, macifej, plüss kendő test, a négy sarkán csomó, amit remekül lehet rágcsálni. lányom kb. két hónapos korában kapta. ha ráterítem a vállára, már öleli is, a hüvelykujj a szájba, fordulás oldalra, és már altatja is magát. de napközben is elrágcsálja, ha a keze ügyébe kerül.
2010. júl. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! 16 hónapos a lányom és sima textil pelus ez :) Azzal simogatja magát elalváskor, sokszor nappal is felkapja és ölelgeti. Viszont nem 1 db nehogy másikat ne fogadjon el, cserélem neki mindig.
2010. júl. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap vettem egy ilyen rongyi babát az 5 hónapos kislányomnak, eddig nagyon tetszik neki:)Egyelőre nézegeti, gyömiszküli, rágcsálja, remélem még sokáig szeretni fogja:)
2010. júl. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kb. 4 hónapos korától ölelgeti a textilpelenkát, amit böfikendőnek használunk.

Szerintem engem pótol vele, amikor magához szorítja.

2010. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!