Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik a legbizton...

Szerintetek melyik a legbiztonságosabb kismotor/tricikli/egyéb babaközlekedési eszköz?

Figyelt kérdés
Nagyon sok balesetről hallottam, ami kismotorozás közben történt a kisgyerekekkel, ezért én olyat szeretnék venni, amivel nehezebb felborulni. Nektek mi jött be? 14 hós a babám. Linkeljetek is légyszi!
2010. márc. 9. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi most vettünk bébi taxit a gyereknek. Én is azt néztem, hogy ezekkel a kismotorokkal olyanokat esett, hogy meg sem mertem kockáztatni.
2010. márc. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

a fimnak ilyen van:

[link]

bicikli, hintaló, szülőkormányos tricikli és motor.

2010. márc. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

bébitaxi, nagyjából ezek szabványosak mind.....széles és ezért nehezen borul, nekünk bevált, először azon tanult járni, most meg rallizik a lakásban

mondjuk ilyen egyszerű is jó: [link]

2010. márc. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link] nyolc honapos kora ota nyuzza, imadja

borulni meg nem borult, pedig pl mar felallt ra, es a hattamlat razta..

egy eves

remelem meg egy evig fogja hasznalni, nagyobb gyereknek szerintem mar nem valo (kiprobalta 3 eves, tetszett neki, meg jo, de szerintem hamar tonkretenne)

kicsit aggodtam, mert 22ezer forintert vettem (ujonnan), es feltem, hogy mi lesz ha nem tetszik neki, de telitalalat volt

2010. márc. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

törpmotor nagyobbnak való, a bébitaxi kisebbnek

fiamnak is először volt bébitaxija, 1 évesen kapta, majd később törpmotor 2-3 évesen nyúzta, még a bölcsibe is bevittük, aztán ott is hagytuk

a kicsi (most 1 éves) karácsonyra kapott bébitaxit, ha jön a jó idő megyünk ki vele az udvarra)

hétvéén a szülinapjára meg egy torpmotort, de azt még nem veszem elő neki

2010. márc. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

előző

az eséseket nem lehet kivédeni, majd ha bicajozni tanul, na akkor fog igazán nagyokat esni

2010. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!