Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul alvó/sokat ébredő...

Rosszul alvó/sokat ébredő babáknál is használjátok a borostyánláncot? Nem féltek h megfulladhat tőle?

Figyelt kérdés
Kisfiam sokszor ébred és szeretném kipróbálni.
2011. máj. 12. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 3 hós korától használom, és nálunk nagyon hasznos!Egysszer már kapott újat, és csak úgy tudtam ráadni az újat hogy 1 hétig mindkettő a nyakában lógott :)

Mert mikor levettem a régit rá sem ismertem! Sokkal nyűgösebb volt, hisztisebb, (én akkor az alvásra külön nem figyeltem) és így egyszerre volt rajta mind a kettő!Mert ez sem hat ám rögtön, szóval lehet kell egy hét mire rendesen kifejti a hatását!


Nekem pl az első nagyon kinyúlt azért kapott újat!És egy szemet lerágott róla!Szerintem le is nyelte, de nem lett semmi baja!Ezt a mostanit nme tudja a szájába venni olyan rövid, de én nagyon szeretem!álunk látványos a változás!


Én csak ajánlani tudom!


17 hós kislány anyuja

2011. máj. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de örülök a válaszodnak!és hol lehet ilyet venni. mindegy honnan rendelem az interneten? várom még a többi tapasztalatot is!
2011. máj. 12. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 16 hónapos korában adtam csak rá, mivel már minden szert kipróbáltam a fogára, gondoltam semmit nem vesztek a lánccal. Féltem én is az elején hogy megfullad tőle, de hamar hozzászokott, nem piszkálja. Nem tudom konkrétan azt mondani, hogy a lánc az oka, de amióta rajta van kevesebbet ébred. Egyidőben jöttek ki a rágófogai, mint amikor megkapta a láncot, úgyhogy nem tudom mitől alszik jobban, de mostmár nem merem levenni, hátha csak rontok vele.
2011. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szintén 3 hós korától használjuk, csak fürdéshez vesszük le. Tesz-veszen vettem 1200 forintért, gyönyörű, apró, nagyon cuki. De lehet 3500 forintért is találni...

Nekünk bejött, 10 hónaposok vagyunk, egyszerre bújik 4 fogunk, nem kellett fájdalomcsillapító eddig (lekopogom).

Németországban kifejezetten ajánlják a gyermekorvosok.

Szerintem bátran használjátok.

2011. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Karláncban is van. Mindegy, hol viseli...úgysem hat... :)
2011. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Első vagyok!

Én egy Egri boltab vettem!

Amúgy tényleg van karláncban is, és tényleg mindegy hol viseli a baba, csak a csupasz bőréhez érjen!

Én 3200-ért és a másodikat 3400 ért vettem!

2011. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 3 hós korában tettem a nyakába!Érezhetőbben jobban aludt nappal is és éjszaka is!Nállunk főleg a nappali alvások voltak előtte gázosak,sokszor felsírt alvás közben,cumira visszaaludt de látszott rajta,hogy nemtudott mélyen aludni de a lánc óta ezek a felsírások megszűntek!6 hónapos kora óta átalussza az éjszakát!Szerdán mentünk az 1 éves státuszra akkor levettem a nyakából mert a védőnők,doki nagyon haragszanak érte!Elfelejtettem visszatenni neki,éjszaka már kelt is!Két alsó foga úgy jött ki,hogy csak azt vettem észre,hogy koccan a kanál!

2011. máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!