Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha szülés utáni depressz....

Ha szülés utáni depressz. Szedtél hangulatjavítót mikor tudtad abbahagyni?

Figyelt kérdés
Kedves anyukák! Ha valaki itt pánikos vagy depis (volt) legyen szíves megírni nekem mennyi ideig szedett hangulatjavítót és mikor tudta elhagyni. Babám 14 hónapos, 9 hónapja szedem a cipralexet.
2011. júl. 12. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, én HOVA tablettát szedtem, de csak akkor, ha éreztem, hogy bepörögtem és az idegeim nagyon feszültek. Ez tiszta gyógynövény, szoptatás alatt is szedhető. Hamar elhagytam, mert csak alkalmanként ettem így is. Én ajánlom, szerintem nagyon jó!
2011. júl. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pánikos, és depis voltam, amikor teherbe estem elhagytam a 0,25 mg Frontint, azóta se szedem, bár mostanában talán ettől a melegtől is, mintha kicsit újra rosszabb lenne...
2011. júl. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok! 8 hós a babám
2011. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!