Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek meconiumos volt a...

Akinek meconiumos volt a magzatvize, lett vmi baja a babájának? Milyen idős, mit tud? Minden érdekel!

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 14:17
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Ja és 10 apgart kapott és 3470 g-mal született.
2011. aug. 15. 12:51
 22/23 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!Ha már ilyen korán elkezdtétek a tornát, még lemaradva sem lesz!!Nálunk az volt a fő gond,hogy csak fél évesen vittem először, ezt is csak anyai megérzésből.A gyerekorvos nem látta indokoltnak, és addig mindent időben csinált.Sokat gondolok arra, hogy már lehet lépegetne, ha időben kerül tornára.Nálatok biztosan nem lesz ilyen gond.
2011. aug. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
A dokim azt mondta, hogy zöld trutyibol emelte ki a gyereket. A fiam szepen fejlődött, 3 hónapos korra dupla súlyú, párszor at is fordult hasrol hatra. Most 1 évesen futkározik, felmászik az ágyra, tapsol, mutatja hol a fejecske... Másokhoz képest egész fejlettnek tűnik. Mondjuk sokat is tornaztattam, lehet h az segítette a fejlődését. Van egy kis szívzöreje, de nem tudom, h a magzatviz\oxigenhiany miatt volt-e, mert ez minden 4 gyereknél van es abbol nagyon ritka ha kezelést igényel a dolog, ne adj Isten műtétet.
2016. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!