Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » IGAZ-HAMIS. Mit gondoltok?...

IGAZ-HAMIS. Mit gondoltok? Valóban így van?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy sokan nem kdevelik,és nem értenek egyet vele, de Vida Ági oldalán olvastam,hogy a kisbabáknak a fogzás leginkább addig fáj, míg az első 6 fog(alsó kettő, felső négy) ki nem bújik. Valóban így van??? Valóban ekkor fáj nekik a legjobban???
2011. aug. 14. 11:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szinte észrevétlenül jöttek ki a fogai a fiamnak, enyhe nyálzás volt csupán, de mikor egyszerre jött ki neki mind a négy 3-as foga, azt hittem sosem éljük túl.
2011. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én nem olvastam, de nálunk így volt.

Igaz, első 8 fog, mert a 8 foga szinte egyszerre bújt ki, de a következő adag (szintén majdnem egyszerre 8) már egyáltalán nem kínozta meg, és az utolsó négyből már kint van kettő úgy, hogy észre se vettem, mikor bújt ki. Ha a maradék kettő is így jön ki, akkor nagyjából igaz:)

2011. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Babafüggő. Mi végig küszködtük az egészet, amíg az utolsó fogacsa is ki nem bújt teljesen.
2011. aug. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!