Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok arról hogy ha...

Mit gondoltok arról hogy ha valaki a gyereke mellett dohányzik? Valóban szereti a gyerekét az a szülő?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 22:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a dohányzás kérdés elég rázós.Megoszlanak a vélemények.Én nem dohányzom, és elitélem azt aki várandósan,vagy babakocsit tolva dohányzik.DE itt jön az egyén szuverén joga.Ki az aki a másiknak elő írhatja mikor,mit csinálhat?

Nem hiszem hogy ez a "nem szereti" a gyerekét helytálló feltételezés.

Csak felelőtlen.Legalábbis az én szemembe.

2010. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem, csak magával törődik. Unokatesóm mindkettő mellett szívta a bagót és a gyerekei, hát, hogy nem lesznek atommagkutatók, az már most látszik rajtuk.
2010. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én elég erős dohányos voltam, közel 10 éve szívtam, de abban a pillanatban, ahogy megtudtam, hogy kisbabám lesz, azonnal abbahagytam. És akárki, akármit mond nem olyan nehéz letenni, csak a célra kell gondolni. Nagyon mérges vagyok, ha olyat látok, aki terhesen dohányzik, vagy gyerek mellett, végül is teljesen mindegy. Az a véleményem, hogy ne a szülő döntse már el, hogy akarja-e szívni azt az egészséges füstöt a gyereke! Rá ér majd felnőtt korában egészségtelenül élni, HA AKAR, akkor már nem a szülő felelőssége!!!
2010. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Én azt gondolom, attól függetlenül, hogy nem dohányzom, hogy e kérdésed provokatív célzattal született...
2010. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Én a pozitív teszt után leraktam,a szoptatás alatt sem szívtam.Sajnos visszaszoktam,de a gyerekkel egy környezetben(lakás,kocsi...) nem szívom.Ha cigizek utána kezet,arcot mosok.Tudom nem szép dolog a cigizés,de arra figyelek,hogy Ő miattam ne szívja a füstöt.
2010. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Szeretni szeretheti a gyerekeit,viszont felelotlen,mert karositja a gyermeke egészséget,és a lakasban is csak a buz érezheto.
2010. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ma láttam egy nőt a játszótéren, ült a padon és bagózott, mellette a pici baba babakocsiban, amikor kivette méretre nem lehetett több félévesnél.

Ez gáz.

2010. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
nem az a gáz ha dohányzik a szülő ha nem az ha a gyerekkel egy lég térben, pl bent a lakásban ha szívja is de utána kiszellőztet rendesen és nem akkor amikor a gyerek ott van, mert sajnos sokan csinálják azt h a gyerektől 2 méterre szívják a cigit és utána nem szellőztetnek ki és áll a füst a lakásban és azt szívja a gyerek.
2010. márc. 29. 22:37
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem egy estben láttam hogy fiatal,csitri anyuci tolja a babakocsit még egészen pici gyermekét és a kezében ott a cigeretta!Hát mondanom sem kell mennyire dühös lettem!:(

Én a terhességem elött is egyszerüen undorottam a cigitöl,a terhesség alatt is és most is így van a kisfiam 2éves múlt!

2010. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

Meg lehetne azt is kérdezni, hogy aki túl korán kezdi hozzátáplálni, cukros itallal itatja (HIPP) vagy akár feleslegesen ülteti, az szereti-e a gyerekét és nem tesz-e kárt benne. Nem dohányzom, de dohányoztam a terhességem előtt és hiszem, hogy ha nem egy légtérben szívja az anyuka a gyerekkel akkor ez nem gond.

Kedves kérdező, gondolom, te tökéletesen neveled a gyermeked, de mindenképpen kérdezni akartál valamit ezért csak ezt a provokatív kérdést sikerült kitalálnod, hogy egymásnak ugraszd az embereket ezen az amúgy is elég vitatkozós oldalon. Kár volt...

Lehet lepontozni.

2010. márc. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!