Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit gondoltok arról ha egy...

Mit gondoltok arról ha egy lány dohányzik vagy esetleg füves cigit szív?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményekre... visszataszító, elmegy, vagy semmi baj vele...hmm?
2011. márc. 13. 20:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
4%
Én nagyon szeretem a dohányzó, főleg az erősen dohányzó lányokat, de aki füvezik azokat megvetem.
2011. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem, hogy miért? (tényleg nem tolakodni akarok vagy kötözködni, csak kíváncsi vagyok)
2011. márc. 13. 20:33
 3/21 anonim ***** válasza:
69%

Nőként én magam is dohányzom, bár egy évre letettem (baba+szoptatás). a férjem szintén dohányzik. Anno volt egy olyan fiúm akit zavart, előtte nem cigiztem, és ügyeltem,hogy ne legyen cigiszagom.

Füves cigi. Nos én ellene vagyok. A baráti társaságomból nem egy ember rászokott (rá lehet szokni) és végig kellett néznem ahogy a legjobb barátnőm leépül, egy idő után már nem volt neki elég a füves cigi okozta boldogság, keményebb szerek után nyúlt. A kapcsolat megszakadt, utolsó infóm róla, hogy Pesten dolgozik prostituáltként.

2011. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Semmi baj a kiváncsiságért:)


Hát igy nem is tudom leirni...

Szerintem szexi ha van 1 adott lány aki napi 1-2 dobozzal szív, és kitart a döntése mellett, hogy látja magán hogy hogy teszi tönkre a cigi de neki megér ennyit és ugy ezek miatt. tényleg nem leet leírni :S :PP

2011. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%

Én is dohányoztam nőként.Amióta nem dohányzom,számomra a dohányzó nők többsége visszataszító,mert nem egyszer tapasztaltam hogy egy fiatal lány agyonsminkelve,feltupírozott hajjal,divatos ruhában megjelenik,de dől belőle a cigiszag.Ilyenkor ez jut eszembe hogy "te jó ég! én is ilyen büdös cigiszagú voltam"

A füves cigit meg azért tartom visszataszítónak,és azért ellenzem,mert drog..és a drog totál le tudja építeni az embert..

2011. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%
Nekem tökm1 hogy cigizik-e vagy nem illetve ha füvezik naponta az már baj.De ha havonta 1-2x az nembaj de ha már itt tartunk a fű csak nagyon masszív alkalmazás esetén okoz TESTI függőséget itt értem a napi 30-50grammnyi THC bevitelét ami nehezen jön össze az embernek most nem fogom leírni hogy miért mert nemfogják(tok) elolvasni (lelkit minden okozhat ami örömet nyújt pl számítógép illetve játékgépezés stb..)Mivel jómagam szoktam tekerni néha néha egy füvescigit haverokkal ezért tisztában vagyok a hatásaival illetve a jogi következményeivel mindennel és én nem a kis csíra 14évesek közé tartozom akik azér szívják mert húdemenővagyok hogy füvezek.
2011. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mivel nem dohányzom,alapból gáznak tartom a dohányzást,bárki kezében legyen a cigi,mondjuk nem ítélem el őket,hogy "hülye dohányos"csak ne az én orrom alá füstöljenek.mindenki azt tesz magával,amit akar.füves cigit szívtam én is fiatalabb koromban,hát arról sincs túl pozitív véleményem.
2011. márc. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

értem! én is úgy gondolom, hogy mindenkinek a maga döntése :) bár én találkoznék ilyen sráccal..


sokáig ismerkedtem, majd ma randiztam egy sráccal, és megkérdeztem nem zavarja-e ha rágyújtok. ez ilyen formaság, eszembe nem jutna, hogy egy ma huszonévest zavar, ha valaki rágyújt mellette. a fiú azt mondta, nem örül neki, ő még nem járt olyan lánnyal, aki dohányzik, mert visszataszítónak tartja.... és egy 24 éves szuper pasiról beszélünk, aki helyes, okos, intelligens és mégsem!? nagyon rosszul esett :( ezért tettem fel a kérdést, kíváncsi vagyok, ki hogy áll hozzá...

2011. márc. 13. 20:53
 9/21 anonim ***** válasza:

Viszont én megkérdhetem hogy mennyit és milyet szívsz kedves kérdező??


/am first voltam/

2011. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Jah és mióta??
2011. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!