Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az szexis, ha egy lány dohányzik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szexis, ha egy lány dohányzik?

Figyelt kérdés

Eddig egy embertől hallottam ezt.

De, mindenki más azt mondja, az inkább nem az.


2011. szept. 30. 10:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, számomra kiábrándító. 22F
2011. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%

Az lehet, hogy a dohányzás maga szexis meg vagány de amikor utána olyan a szád íze/szaga mint a hamutartó az már kevésbé...

Szerintem olyat aki nem cigizik ez még jobban zavar. Két dohányos egymáson észre se veszi.

2011. szept. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%

Hát nem tudom...

Végülis lehet kicsit vagány tőle az illető. Meg arra az undoírtó ízre is rá lehet gerjedni, ha nagyon akar az ember.

De valahogy engem taszít, ha valaki dohányzik. Az jut eszembe, hogy vagy sík hülye, aki azt hiszi, hogy ezzel több lesz vagy pedig mindig volt kicsi korom óta egy negatív érzésem a cigis tinikkel kapcsolatban. Ezért nem szívesen jönnék vele össze. No meg a gondolat, hogy most magát öli, milyen hangja lesz majd, tüdeje stb...

2011. szept. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Maga a művelet lehet hogy az, de a szag és a kátrány, amit hagy maga után, már kevésbé. Nehogy valaki véleménye miatt elkezdj cigizni, nem éri meg! ;) Volt már "szerencsém" hasonlóhoz.
2011. szept. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem az. Bár én dohányzom és a férjem is, így a párkapcsolatban nem gáz, de korábban amikor nem dohányzó pasim volt, inkább én sem gyújtottam rá. Sőt, egyszer még fiatalabb koromban a barátnőim lefotóztak amikor épp cigi lógott a számból és meg kell mondjam egyáltalán nem tartottam vagánynak, főleg nem szexinek. Szóval csak itthon pöfékelek szűk körben, utcán sem szeretek rágyújtani.
2011. szept. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%
Egy nő szájában azért néz ki jól a cigi, mert a cigi helyett, akár más is lehetne benne xDDD
2011. szept. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szexis, sokkal inkább undorító...
2011. szept. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
36%
Akkor már inkább szivar :)
2011. szept. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
31%
Mindenkinek a maga dolga mit csinál, de mivel nem dohányzom így ha bnőnél nézzük zavarna ha ő igen, de ez nem befolyásolná a választásom :) 21/F
2011. szept. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem attól is függ, hogy milyen lánynak van a szájában.
2011. szept. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!