Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit gondoltok arról ha egy...

Mit gondoltok arról ha egy lány dohányzik vagy esetleg füves cigit szív?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményekre... visszataszító, elmegy, vagy semmi baj vele...hmm?
2011. márc. 13. 20:24
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
egye fene, én is válaszolok :) 6 éve dohányzom. fekete marlboro vagy davidoff, különleges napokon piros lucky és a djarum black rajongója vagyok :) attól függ milyen napom van, vagy merre járok, de egy fél doboz átlagosan eltűnik.
2011. márc. 13. 21:15
 12/21 anonim ***** válasza:
köszi:))
2011. márc. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
35%
Undorító és kiábrándító is.
2011. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
egyik se jön be, én is leszokoóban vagyok.
2011. márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, itt nem azzal van gond, hogy rágyújtasz-e, és ez zavarja-e a srácot, hanem azzal, hogy nemdohányzóként dohányossal csókolózni pl. elég brutális élmény. Soha többet. Undorító, keserű íz, mindent érzel, csak azt nem, amit kéne...
2011. márc. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ő dolga. A cigi valamennyire hátrány lenne nálam, a fű viszont inkább előny.
2011. márc. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%

és egy 24 éves szuper pasiról beszélünk, aki helyes, okos, intelligens és mégsem!?


talán éppen azért nem, mert helyes, okos, intelligens...

2011. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mi van?
2011. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
A huszonéveseket is zavarhatja a dohányfüst. Az, hogy fiatal, nem jelenti azt, hogy igénytelen is. A dohányzás lumpenproli szokás, amire az önbizalomhiányos emberek szoknak rá. Én is dohányoztam egy rövid ideig, szintén önbizalomhiány miatt, de hamar leszoktam, mert én magam tartottam undorítónak a dolgot. A cigizés kulturáltabb körökben egyre inkább égő és megvetendő dolog lesz, mert egyre elterjedtebb az a nézet, hogy az alacsonyabb társadalmi osztályokat jellemzi ez a szokás (ezt egyébként kutatások is alátámasztják). Igazán jó és egyben értelmes pasid nem lesz, amíg dohányzol, ez van.
2012. jún. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Akkor te csak alkalmi dohányos vagy a mai lányok többsége mininum 2 dobozt dohányzik egy nap,de azok a szép,intelligens lányok,a csúnyák nem dohányoznak,meg sem érdemlik. Engem csak a szép és dohányos lányok érdekelnek,utálom,ha valaki dohányzásellenes.
2018. máj. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!