Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak vele? Már nem...

Mit csináljak vele? Már nem bírom tovább.

Figyelt kérdés
3 hónapos kisfiammal harc minden napom. Egyszerűen nem hajlandó aludni, csak, ha a kezemben van. Ahogy leteszem, 3-5 perc után fennt van, és hiába énekelek, simogatom nem alszik vissza, csak ha vissza veszem a kezembe, akkor is nehezen. Már idegileg teljesen kész vagyok, nem tudom, mit tehetnék, hogy javuljon a helyzet. Mégsem ülhetek naponta több órát vele a fotelben, amíg alszik, aztán újra több órát, amíg eszik.
2011. júl. 29. 10:26
1 2
 11/12 anonim válasza:
Először is, a gyerek megérzi ha ideges vagy! Próbálj megnyugodni és úgy elaltatni háton vagy oldalt! Ha hason alszik lehet nyomja a gyomrát, azért mocorog annyit. Az én tapasztalatom (3 gyerkőcöm van a legkisebb 8 hós): nem aludt, akármit csináltunk nem akart aludni, csak sírt-sírt. Ugyanúgy voltam, mint Te, fáradt, ideges. Aztán úgy gondoltam elég volt, betettem a kiságyba és fél óráig simogattam, énekeltem és ezt mindennap egy héten keresztül. Ezzel nem teszel rosszat neki, nem leszel rossz anya, ha hagyod hogy egy kicsit sírjon :) és ne csak este, nappal is a kiságyban altasd el! Nekem bevált! Aludt, mint a kisangyal. Próbáld ki, megéri szerintem, hogy Te is, Ő is és a család többi tagja végre kipihenje magát.
2011. aug. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Persze 1 hét után rájött, hogy anya semmiképen nem vesz fel, nem volt más választása elaludt. Így is lehet, de az enyémet 5 óra hosszat is simizhetnéd a kiságyban...
2011. aug. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!