Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt anyuka akinek megromlo...

Van itt anyuka akinek megromlott a párjával a viszonya miota baba van?

Figyelt kérdés
az enyém ma egy éves, de a kapcsolatunk a párommal nagyon rossz. el vagyok keseredve.
2011. júl. 13. 15:26
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
58%
aki még érez magában erőt, hogy megmentse a kapcsolatát, annak jószívvel tudok ajánlani egy párterapeutát, higgyétek el, ha mindketten akarjátok, sokmindent rendbe lehet hozni!
2011. júl. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
85%

Sziasztok!Tényleg szomorú,hogy ebben az időszakban kéne a legboldogabbnak lennünk és valahogy a sors mégis mást mér ránk.Nem részletezem a jelenlegi helyzetem,linkelek egy kérdést amit én írtam ki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

Csak annyit fűznék a kérdésedhez,illetve egy válaszadó kérdezte,hogy mit tennénk másként?Hát szóval,nem dugnám ennyire homokba a fejem,magamat nyugtatva,hogy majd megoldódik,majd jobb lesz,áh szeretjük mi egymást,csak fáradtak vagyunk!NEM!Meg beszélnék mindent még ha fáj is amit hallani fogok!És be kell vallanunk magunknak,hogy ha valami nem működik,nem szabad húzni!Lépni kell!Persze nem minden esetben!Az első lépés megbeszélni,megoldani EGYÜTT a dolgokat,rendbe hozni amit rendbe lehet!EGYÜTT!EGYÜTT!EGYÜTT!Csak így lehet megmenteni a kapcsolatot.Mi ezt nem tettük meg és nem magamat mentegetve,de úgy érzem,hogy nem az én oldalamról feneklett meg a dolog.Az én kisfiam apukája nyíltan közölte,hogy nem kellek neki,nem akar velem egy percet sem együtt élni!Ilyenkor már nincs mit megbeszélni.A kérdésemet azért linkeltem,hogy időben cselekedjetek!Ha nem működik valami ne erőltessétek,mert lehet még rosszabb,nehezebb helyzet áll elő később.Ha pedig van rá esély,akkor mentsétek meg azt ami menthető!

Mindenkinek sok sikert és boldogságot!

2011. júl. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
előző: szintén tervezett baba!
2011. júl. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim válasza:
85%

Nálunk is nagyon meggyengült a kapcsolat (8 hónapos a baba). Sajnos többször gondoltam, hogy szinte utálom a férjem. Sok kis hülye apróság, és indulatok a végletekig menően. Így utólag főleg a fáradtság miatt. Néha a megbeszélés csak rontott a helyzeten. Erre nem lehetett felkészülni.

Ma már sokkal-sokkal jobb. Kialakultak a feladatok, és végre a férjem is tud játszani a gyerekkel. Ez nagyon sokat jelent. És én is jóval kipihentebb vagyok. Szóval ez egy ilyen időszak volt. Elég szomorú...

Próbáld ki, hogy ha valami apróságon vesztetek össze, utána fél órával teszel a békülésre egy kedves megjegyzést. Én mindig vevő voltam rá. Gondolj arra, hogy ez egy átmeneti időszak, és ennél csak jobb lehet.

2011. júl. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
86%
Az elsövel értek egyet,hasonlo volt nálunk is,nem hitte el ha nem lesz változás akkor lépni fogok.Nem változott,léptem,és az uj párommal sokkal jobb minden!!!
2011. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
78%
Hát szerintem is lépni kell, ha nem működik a dolog. Nálunk is a baba születése után minden megromlott, pedig terveztük a picit. Engem is zsarolt a pici apja mindennel, ha elhagyom így meg úgy lesz... Addig ment a dolog hogy nagyon erős depressziós lettem... Orvoshoz mentem, helyre rázódtam és elhagytam, akkor volt a lányom 2 éves. Aztán lett egy új párom aki sokkal jobban foglalkozik velünk és a lányommal is jobban törődik mint az igazi apja. Nem szabad hagyni hogy idáig menjen a dolog... Én tanultam belőle az biztos, elég volt az a 2 év.
2011. júl. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Lehetek ellenpélda? Az első gyerek után nálunk is volt egy nehéz időszak, hogy a kicsire ment el minden energiám (bááár, azért a 6hetet alig bírtuk kivárni ;-D), de utána szépen helyreálltak a dolgok. A második után nem volt semmi gond,már belerázódtunk a dologba ,hogy a gyerek(ek) lemondással jár(nak), nem jut úgy idő egymásra soha többé mint régen, de ettől még megmaradt a jó viszony és a 2. babánál is hamar helyreállt házasélet is. Igaz, van mikor délutáni alvásidőben, vagy éppen olyan napokon mikor hamarabb alszanak el a gyerekek, de azért heti 2,3szor kerítünk rá alkalmat. Gondolkodunk már a harmadikon...
2011. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
nemsokára a mi kislányunk is egy éves, de bátran mondhatom hogy rosszabbra számitottunk...mindenki riogatott hogy ha gyerek lesz igy meg úgy, de mindent meg tudunk cáfolni, annak ellenére hogy alig ismertük egymást és csak véletlenül estem teherbe. mi boldogok vagyunk. a munka és a felelősség megoszlik, szórakozni is eljárunk, olyan helyre ahova gyereket is vihetünk. közben vettünk egy teknőst és egy kiskutyát is második és harmadik *gyereknek*. én ritkán érzem magam fáradtnak, mindent megtehetek amihez kedvem van, a férjem támogat.edzőterembe eddig sem jártam, szépitkezni is itthon szoktam mindig. persze azt hogy pihenhetek annyit amennyire szükségem van annak is köszönhetem hogy a lányunk egy angyal. szerintem sokat számitott hogy az elején ne volt hasfájós és nyugodt volt (azért múltidő mert most már nagyon mozgékony) és nm indultunk már startból fáradtan az Életbe.
2011. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hós a bébim, de szerencse, nincs gondunk! Én próbálok párommal is eleget "foglalkozni", nem el hanyagolni, ő is megértő velem, nincs annyi elvárása (ház körüli munkák)! Próbálunk sokat kimozdulni, hármasban lenni, kirándulni, más kisbabás párral találkozni! Azt nem mondom, hogy nincsenek viták, de nem több, mint előtte! Remélem, ez így is marad!
2011. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 csill79 ***** válasza:
Kislányom nemsokára 9 hónapos.A kapcsolatunk romokban.Tervezett baba,de a férjemnek aki 5 évvel fiatalabb mint Én,fogalama sincs az APA-ságról.Engem ez nagyon bánt és ezért mindenen csak veszekszünk,Plussz anyagi gondok.Azt hittem,hogy imádni fog minket és a tenyerén fog hordozni,hát nagyon nem.Az a baj,hogy 1 idegen is jobban elvan a gyerekével mint ő.Szerintem válás lesz a vége,de nem egyszerü,mert persze az ő gyerekét nem fogja más nevelni meg mehetek,de a gyerek nélkül és hasonló beszólások.
2011. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!