Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt anyuka akinek megromlo...

Van itt anyuka akinek megromlott a párjával a viszonya miota baba van?

Figyelt kérdés
az enyém ma egy éves, de a kapcsolatunk a párommal nagyon rossz. el vagyok keseredve.
2011. júl. 13. 15:26
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
82%
Igen van. Mi vagyunk az élő példa arra, hogy ha jön a gyerek, ott vége a házaséletnek. Az én fiam 2 éves 7 hónapos, nálunk azóta megy ez, csak nem tudom meddig bírom cérnával. Annyit megjegyzek, hogy nem a szex miatt romlott meg a kapcsolatunk, hanem a felelősség miatt. Szerintem nem volt felkészülve rá a párom arra, hogy apa legyen.
2011. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
91%
Szia a kislányom 1.5 hónapos és mióta megszületett az apja reggel 7 kor elmegy holott a munkaideje 9 től 5 ig van és este 9 re esik haza akkor alszik és kezdődik előről így tegnap arra a döntésre jutottunk hogy jobb lesz külön a gyerekről olyan könyen lemondott mint a sicc pedig mind ketten szerettük volna és tervezett baba volt
2011. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
82%
Én holnap leszek 15 hetes terhes, és a férjem ma egy hónapja költözött el, mai napig nem ad normális választ,hogy miért. Nem tudom,hogy megfutamodott, van valaki más, vagy csak az anyja beszélte tele a fejét, de teljesen kifordult önmagából, és nem lehet vele értelmesen beszélni. Pedig terveztük a babát.
2011. júl. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
92%
Épp tegnap írtam ki egy hasonló kérdést , mert el vagyok keseredve, s ahogy olvasom a válaszokat nem alaptalanul :( 3 hetes a kislányunk, s mintha fal lenne köztünk a párommal, mintha nem is ugyanazok az emberek lennénk, csak a kislányról szól az életünk, őt közösen ellátjuk , imádjuk, de egymással nem tudunk mit kezdeni :( - és ezt sosem gondoltam volna!
2011. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
91%
Annyira megromlott, hogy nem is vagyunk eggyütt. A babám 17.-én lesz 5 hónapos és lassan 1 hónapja nem látta az apja, ma utalt gyerektartást, ha ő nem kíváncsi rá, én nem fogom keresni, persze nagyon fáj, szintén tervezett baba.
2011. júl. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
nálunkj is tervezett baba, ma egy éves, nagyon szeretjük, élünk is szépen de egyszerüen mindenen össze veszünk, a baba neveléssel és mindennel kapcsolatban, már azon is hogy mi lesz a vacsi, sex még csak 4x volt az egy év alatt, külön szobában alszunk, nem tudom mit tehetnék, pedig szeretjük egymást csak sztem mindketten fáradtak vagyunk és csak a bajok jutnak az eszünkbe, mikor kezdeményezek vagy békülni akarok vagy normális lenni, akkor is 5 percen belül puffogunk egymásra.
2011. júl. 13. 17:04
 7/38 anonim ***** válasza:
86%

Bocsi csajok, hogy belekotkot, még nem vagyunk ilyen helyzetben és természetesen nem is szeretnék.

Megkérdezhetem tőletek, hogy visszamenőleg változtatnátok valamit? Mármint amit másképp tennétek, ha ezt tudtátok volna előre?

Köszönöm!

És szomorú, hogy egy ilyen kérdésre rövid időn belül ennyien tudnak válaszolni :(

Ráadásul, mint írjátok, a legtöbbőtöknél tervezett baba, tehát mégcsak nem is rá lett erőltetve a pasira/férjre. Szomorú :(

2011. júl. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon szomoru, én is az vagyok, hogy mit csinálnék máshogy? nem tudom, de talán ha a babám könnyebb természetü lett volna, nem lettem volna én sem mindig ideges, meg az is idegesitett hogy szaladt a lakás, én nem szeretem a rendetlenséget, nincs kaja stb., ez miatt mindig mindent tulságosan meg akartam felelni, talán ebböl lejjebb kellett volna adnom, azt hiszem ha kevesebb portörlés, több beszélgetés, vagy alvás jobb lett volna. de vannak még .. a párom is kezdeményezöbb lehett volna a sex terén, elötte sem nagyon volt aktiv hormonos dolgok miatt ezért is vártunk 3 évet a babára, de mivel sex incs, beszélgetés sincs, se simi, semmi, igy már nem tudom hogy lehetne vissza csiunálni, pedig jo nekünk együtt.
2011. júl. 13. 17:14
 9/38 anonim ***** válasza:
83%

És mi az, amiért 5 perc múlva puffogtok egymásra?


Sajnos csak általános tanácsokat tudok adni, amire már te is biztosan gondoltál, csak ugye megteremteni a lehetőséget, az a nehéz.

(ha már nem vagy olyan ideges a babagondozással kapcs, mert már elmúlt az első idők feszültsége, akkor figyelem, témafelhozás, érdeklődés, beszélgetés kezdeményezése a pároddal, egy nyugodt vacsora -semmi extra, csak amikor a gyerek alszik, nyugodtan megvacsizni. Kedvet, nevetést vinni az estékbe, csak egyszer-egyszer. Csak öleld át este és érezze, hogy szükséged van rá, és fontos neked és a babátoknak, hisz ő apa, a meghatározó férfi az életetekben, a család életében.


Tudom, szépen hangzik és annál nehezebbmegvalósítani, de úgy gondolom, nem kell nagy dolgokat és főleg nem hirtelen várni,...de ezt biztosan te is tudod.

Bocsi, ha okoskodának tűnt, csak segíteni szeretnék.

2011. júl. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim válasza:
52%
Hát ezeket a dolgokat szomorúan olvasgatam de nálunk sincs ez másképp kezdem azzal hogy férjem két tesóját neveljük. Az egyik kamasz lány a másik downkoros fiú. 7 éve vagyunk együtt és terveztük mindig is a babát most amikor összejött már nem tűnik neki érdekesnek. 27 hetes terhes vagyok és minap megéltem azt hogy meg kérdezte hogy vagyok meg meg simogatta a hasam. Remélem most már rám is jut egy kis ideje és persze ha megszületik a baba akkor ő rá is. Sokszor vagyok rá dühös mert csak a majdnem 18 éves húgától van el olvadva az hogy nekünk babánk lesz az nagyon háttérbe van szorítva! Nem tudom mit kellene mondanom neki?
2011. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!