Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom elképzelni, hogy...

Nem tudom elképzelni, hogy ennyi baba nem szopik. MIért? Kicsikre gondolok.

Figyelt kérdés

Vagy csak nekem tűnik úgy? Megírnád, hány hónapos a gyermeked, és hány hónapig szopott?

Hoyg tényleg ennyi nem szopik, vagy csak érzékcsalódás nálam.


2011. júl. 12. 16:55
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
82%

Elképzelhető, hogy tényleg ennyi baba nem szopik. Pl. nekem is olyan a mellbimbóm, hogy nem tudta bekapni a lányom. Ráadásul 5 nap után, erős stimulálással indult csak be a tejem. Egy jó kis mellgyulladással kezdtem. Lázcsillapítás, borogatás lett a vége. Hogy tudjon szopizni, már a kórházba mindenfélét bekértek a nővérkék, kiemelő, bimbóvédő. Folyamatosan próbálgattam, ők is akartak segíteni. Az lett a vége, hogy a 3. napon már cukros vizet adtak neki, mert éhes volt. Ugye még nem volt tejem sem. Úgy engedtek el a kórházból, hogy felírták a tápszert.

A vége az lett, hogy 8 hónapig fejtem, sterilizáltam, fagyasztottam, olvasztottam, fejtem, fejtem, fejtem. Közben még három mellgyulladásom volt, kirepedezett bőr. Volt olyan hogy piros tej volt a sok vértől az üvegben. Fejtem volna tovább is, de ennyi volt. A végén már nagyon fájt, és elég stresszes volt, mert a lányka is többször volt éber, nem szerette, ha elvonulok néha-néha. Ezért csökkentenem kellett a fejések számát, erre teljesen elapadt. És még az elapadás után is begyulladt mind a két mellem, és rá 1 hétre kellett még fejnem belőlük egy kicsit-kicsit, de olyan fájdalmas volt, mint még soha.

És azt kell, hogy mondjam, hogy még szerencsés vagyok, mert bár soha nem élhettem át a szoptatás örömét ennyi ideig tudtam neki adni anyatejet. Anyukámnak még ennyire sem sikerült egyik gyerekénél sem. Mondjuk anno nem is volt fejőgép, csak kézi.

2011. júl. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy nagyon nagy dolog, hogy egy anya mindent megtesz a gyermekeert es becsulendo, teljesen mindegy, sikerul-e a vegen szoptatni vagy sem.

Es szerintem azokrol irnak itt, akik nem akartak szoptatni vagy nem ment nekik, de nem is eroltettek.

2011. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Látom a vélemény kinyilvánítás lepontozással jár!Ehhez csak gratulálni tudok!
2011. júl. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!