Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes vagyok es olyan...

29 hetes vagyok es olyan nehez elkepzelni hogy mar akkora baba van a pocakomban, mert nem tul nagy, nektek is nehez elkepzelni?

Figyelt kérdés
annyit aggodom a meretek miatt,inkabb lennek köver es nagyon nagy pocakos,igy csak aggasztanak a kis mereteim,igaz mertem a pocakom az 98 cm,de nem tünik nagynak,nektek mekkora volt?
2009. júl. 30. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

szió

nem hiszem,h a 98cm-d az pici lenne!nekem se tünik nagynak a pocim:vannak akik kicsinek látják vannak akik nagynak!én már azt se veszem észre ha nőt egy picit,de a benne lévő manót nagyon jól érzem!én se tudom elhinni,h egy kicsi emberke van bent!próbálom elképzelni,h hogyan fekszik bent,de nem megy.....marad az érzés és majd a csoda mikor kint lesz

üdv:34hetes kismami

2009. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

erdekes hogy a 98 cm-t nagynak mondjak,es az is de rajtam hatulrol nem latszik hogy terhes vagyok,elöröl sem,ha egyszinü felsöt huzok,csak oldalrol.igen, a mocorgast jol erzem,nagyon sokat mozog,es neha eleg kellemetlen de imadom.sokszor hajnalig fennt vagyok es nezem a hasam mert a dragam akkor van fennt.talan most nöl bele a pocakba,lehet azert nem tünik fel a növekves


köszönöm a valaszt es sok boldogsagot a babahoz.

2009. júl. 30. 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem előlről és hátúlról nem is kell, hogy látszódjon :) Rajtam sem látszódott, pedig nagy pocim volt mások szerint. Nekem nem tűnt nagynak. Szóval minden relativ, az a lényeg, hogy a baba bent rendben van, de azt meg úgyis nézik az orvosok rendszeresen, ne aggódj :)
2009. júl. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell aggódnod hiszen minden kismama más és más, és tényleg az a lényeg hogy mocorog a kisbabád és ezt érzed és erre koncentrálj.

Egyébként mi az hogy hátulról nem is látszik hogy kismama vagy?! Már nem is haragudj, de rajtam igen és nem tölt el hatalmas örömmel. Kikerekedett az egyébként csinos popóm és hátul még úszógumim is nőtt kétoldalt...ez szerinted mennyivel jobb? Úgyhogy ne aggódj inkább élvezd ami még hátra van:)

2009. júl. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hat ahogy nöl a hasam azt a kis uszogumit is kinyujtotta ami volt,ugyanugy vekony a derekam,erdekes.na de nem aggodalmaskodok,epp hogy inkabb keveslem.
2009. júl. 31. 11:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!