Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó diéta vagy tornagyakorlat...

Jó diéta vagy tornagyakorlat amivel megszabadulhatok a szülés utáni maradványoktól? Hasamra gondoltam.

Figyelt kérdés
sajnos imádok enni, nem birom ki hogy ne egyek.
2009. márc. 30. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ezzel küzdök. 10 hós a kisfiam, és akkora még a hasam, mintha 5 hónapos terhes lennék:(

Tornázom, felüléseket csinálok. Próbálok nem nassolni, de mivel még szoptatok, nem kezdtem drasztikus diétába. Sztem a hasprés segít a poci eltüntetéséébe...remélem.

Sok sikert

2009. márc. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Rengeteg hasizom gyakorlat semmi szénhidrát csoki nasi vagy szénsavas rostos ital. Többször egyél keveset nekem is csak így sikerült fogynom.
2009. márc. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bobocka ***** válasza:
Hát csajok sziasztok, rajtam is maradt nemi kg, pontosan 6:(A fiam 5 hónapos, nem szopizik, de vhogy nem akarnak tunni a kilok, ami meg meg zavar az a csípom, széles lett.Erre meg mit?
2009. márc. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is az úszógumi szindrómával küzdök, diétázni nem akarok mert még fejek, viszont óvatosan neki láttam a Pilates kezdőknek c. dvd-nek. Sztem jó, legalábbis néhány nap múlva szebbnek éreztem magam, nem görnyedeztem annyira és a hasat, hátat, kart, lábat brutálisan megdolgoztatja, legalábbis az elején izomlázam volt, pedig figyeltem h ne legyen a tej miatt, de nem változott se a mennyisége se az íze (gondolom mert eszi a babám). Azóta kifigyeltem h kicsit lötyögősebb lett az egyik nacim :) Ha mást nem is de szép tartást biztos ad.

2009. márc. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első választ mintha csak én írtam volna... 1 éves lesz a kisfiam és nekem is akkora hasam van, mintha 5 hónapos terhes lennék. :-) Pontosabban már csak akkora, mint egy 4 hónapos terhesnek :-), mert tornázom, illetve kevesebbet eszek. Ugyanúgy felüléseket csinálok, mint az első válaszoló. Diéta ötletem pusztán annyi, hogy én a napi egy teljes, laktató fogásnyi ebéden kívül gyakorlatilag alig eszek. Tehát egy laktató ebéd, azon kívül pedig reggel-este csak egy kis tej, müzli, joghurt. Inni iszok eleget, mert kell a tejcsi még a gyerkőcnek.
2009. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szintén zenész. 25 kilót híztam a terhesség alatt. Lement 19 kg, hamar, de az a 6 nem akar sehogysem. Én sem tudok mit csinálni az úszógumimmal, pedig csak délelőtt és délben eszek, du. szinte semmit. Csinálok felülést és elkezdtem szobabringázni Van valakinek valami bevált receptje?
2009. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sziasztok! a fiam 6 hónapos és még vagy 15 kg van rajtam. borzalom :(

de a hasam szinte lapos. az az egyetlen, amivel jelentleg meg vagyok elégedve magamon. nekem nagyon bejött a fittball labdán végzett hasizomgyakorlat, mert a derekam tropa volt a szülés után, most meg a 8 kilós fiam emelgetésétől.

a labda támasztja a derekat, mélyről indítható a felülés, így hatásosabb és nem tudod átterhelni a munkát a hátizmokra, kénytlen vagy hasból dolgozni.

én asszem tescóban vettem, kb. ezer forintért. imádom és más gyakorlatokra is jó.

egyre formásabb vagyok a torna miatt mindenhol, de nem tudok lemondani az édességről, na és össze-vissza eszem. többnyire amikor pár percet alszik a fiam (ez ritka, mert fogzik).

sok sikert mindenkinek csajok, kitartás!

2009. márc. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!