Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok a hozzátáplálást...

Leírnátok a hozzátáplálást menetét, ahogyan ti csináltátok?

Figyelt kérdés

nagyon nagy segítség lenne nekem, én arra gondolok, hogy mit adtatok

reggelire

tízóraira

ebédre

uzsira

vacsira

(egyéb)


Hogyan meddig stb?


nemsokora kezdenem kell és szeretnék picit többet tudni erről


Valaki csak egy étkezést vált ki, más már többet is egyszerre


Köszönöm!


2011. júl. 7. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Én innen tájékozódtam, persze nem vettem szó szerint a leírtakat: [link]

Én 6 hónapos korától adtam szilárd ételt a lányomnak és csakis az ő igényeinek megfelelően adagoltam mindig. Ha láthatóan nem kért már valamit, akkor kapott cicit. nem trükköztem, hogy hátha lemegy még 1-2 falat. Azt is az ő ütemében csináltam, hogy mikortól kapott 2. szilárd ételt a nap folyamán. Így aztán 6 hónaposan tízóraira gyümölcsöt, 7 hónaposan ebédre főzeléket vezettem be. 8 hónapos korától kapott már húst is. 9 hónapos volt, mire uzsonnát is kapott. De 1 éves koráig nem mentem tovább, reggel és este megmaradt a szopi. Az első étkezés kiváltásához meg majd 2 hónap kellett.

Ne siess a kiváltással! Az ő gyomruk még gyenge, ehhez is idő kell. Egyszerre csak 1 étkezést akar kiváltani. Havonta kezd új étkezés kiváltásához.

2011. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel.
2011. júl. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm első válaszló a csatolt doksit :)

Anyukák még várunk válaszokat!!

Mindenkinek felpontozás jár :)

2011. júl. 8. 10:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!