Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek már kevés...

Anyukák, akiknek már kevés volt a tejük, ti hogyan csináltátok a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Most adok a babámnak délelőtt gyümölcsöt. Kevésnek érzem a tejem, arra gondoltam, hogy estefelé is adnék még neki valamit. De mit csináljak, akkor ha ez a kevéske tej is elmegy? Akkor tápszert is adjak még neki? Még nem váltottunk ki étkezést,7 hónapos a lányom.
2011. febr. 17. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

7 hónaposan csak gyümölcsöt kap délelőtt? szerintem ez már nem elég neki!


ebédre adj neki főzeléket, vacsorára pedig tejpépet! ha elmegy a tejed természetesen adj neki tápszert

2011. febr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Nagyon nehézkesen indult nálunk a hozzátáplálás, mostanában csak a gyümölcsöt fogadja el.Próbáltam már a zöldségeket is, de abban teljesen elutasító volt:-(
2011. febr. 17. 15:00
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

első vagyok. bocs, még annyival kiegészíteném, hogy husis főzeléket adj neki, már arra is szüksége van. kicsit rákapcsolsz, 1 hét alatt ki tudod váltani az ebédet kóstoltatással.


nagyon nem jó 7 hónaposan csak gyümölcs hozzátáplálás, az gyorsan bomló szénhidrát, 1 óra múlva már sehol sincs. rendes kaja kéne neki, pláne ha már nem is elég neki a tejed. kenyér, husi, zöldség... :)

2011. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

attól, hogy főzeléket adsz neki, tehetsz bele gyümölcsöt :) nekik még más az ízlésük, mi minden főzelékbe tettünk reszelt almát és húst, úgy bármit megevett :) egy nagy kanál répa-krumpli-egy nagy kanál almapép és egy kis kanál csmell :)

nálunk ez volt a kedvenc :) vagy néha meggylét tettem bele, az is elvesz a zöldségek ízét.

2011. febr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megfogadom a válaszod, és felgyorsítom a dolgokat!Köszönöm!
2011. febr. 17. 15:05
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is azt mondom, hogy 7 hónaposan bizony kéne enni főzeléket is már.

Ha nem ízlik, akkor keverj hozzá anyatejet, vagy gyümölccsel add. Szép fokozatosan már minden nap kapjon valamit ebédre.

Tízóraira, uzsonnára jó a gyümölcs, de adhatsz neki esetleg tejpépet is magában vagy gyümölccsel.

Ha elfogyna a tejed, akkor igen, kéne neki még a tápszer, mert 1 éves kor alatt nagyon nem ajánlott a tehéntej. Viszont még szüksége van a benne lévő ásványi anyagokra, vitaminokra.

2011. febr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 17. 15:48
 8/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, még eszembe jutott egy kérdés! Honnan fogom tudni, hogy kell-e majd tápszer? Van tejem, csak nem tudom, hogy mennyi.
2011. febr. 17. 16:05
 9/11 anonim ***** válasza:

kösz a lepontozást :S csak azt nem értem, ha ekkora hülyeséget írtam, hol vannak azok a válaszok amikben mást írtok???



észre fogod venni ha kell a tápszer. nyűgös lesz, nem alszik éjszaka, esetleg fogyni fog

2011. febr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le, számomra mindenki válasza hasznos!!:-(
2011. febr. 17. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!