Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A rendelőben gyerekkel tényleg...

A rendelőben gyerekkel tényleg előreengednek?

Figyelt kérdés
Kislányom elkapott valamilyen vírust,és az istennek nem sikerült megszabadulni tőle.Napról napra egyre rosszabbul lett,teljesen legyengült,semmi nem hatott.A doki végül egy injekció-keverék mellett döntött.Hétfőn megkaptuk az elsőt,kedden a másodikat,de semmi változás.Szerdán reggel már a két karomban vittem őt a rendelőbe.6 éves,alig bírom el,de úgy lógott a karomban,hogy csak a vak nem látta,hogy a gyerek beteg.A rendelőbe érve lerogytam az első székre,mert éppen voltak bent a dokinál.LÁtszott szerintem rajtam,hogy én hiába érkeztem 100-adiknak,be fogok menni kérdezés nélkül a rendelőbe amint kijön az ajtón a bent lévő.Hallottam fél füllel,hogy pusmognak az emberek,de nem igazán figyeltem oda,a lányommal voltam elfoglalva.Mikor kinyílt az ajtó azonnal fölálltam,és karomban a lányommal egy idős bácsival egyszerre elindultam az ajtó felé.Ő beslisszolt előttem és mielőtt az ajtót rám csukta volna a lábammal belöktem jó erősen,mert természetesen ő belülről nyomta.Szó nélkül bementem a dokihoz és leraktam a gyereket az ottani ágyra.A doki azonnal kiküldte a bácsit.Mikor kimentünk majdnem meglincseltek.Minimum 65 éves öregek kiabálták nekem,hogy majd legközelebb ők is elhozzák az unokájukat,csak hogy előbb bejussanak.Tényleg ilyen ez a világ?Hova vezet ez?!
2011. jún. 24. 14:02
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
9%

Senkit nem zavar, hogy ez 2011-ben történt?

Tök fölösleges már ezen pörögni, és fikázni szerencsétlen kérdezőt. Vannak nála sokkal tahóbb emberek is, pl. aki erről indított egy másik kérdést...

2014. márc. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!