Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oltás után még 30 percig a...

Oltás után még 30 percig a rendelőben/váróban maradtok?

Figyelt kérdés
Most olvasom, hogy kellene... Sosem mondta az orvos. A fellépő allergiás reakció veszélye miatt kellene.
2011. febr. 1. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Pont holnap megyünk a 4 hónapos oltásra, de eddig soha nem maradtunk ott. Nem is mondta senki, hogy kellene.
2011. febr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem....eddig egyszer sem maradtunk, mondjuk senki sem mondta, hogy kéne. Szerencsére egyik oltásnál sem volt baj.

13 hónapos a kislányom.

2011. febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem sem mondta senki, hogy kellene.
2011. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Dehogy. Nekünk sem mondták, de ha Te biztonságosabbnak ítéled, várj egy kicsit...

Amúgy pl. voltam sebészeten, meg fogdokinál, és ott is aláíratták vele, hogy utána fél órát feküdtem az örzőben, pedig dehogy...úgy kidobtak, csak úgy nyekkentem...:-DD

2011. febr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát én erről most hallok először. (Mi inkább minél hamarabb elhúzunk a rendelőből.)
2011. febr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A gyerekorvosnál nem volt ilyen. Viszont az én háziorvosom tavaly az influenza elleni oltásnál közölte, hogy akkor most pihi. 10 percet a rendelőjében bent, aztán még a váróban kb. 20 percet várni kellett.

Nekem azt mondta, hogy mindig csak az első oltásnál kell várni (emlékeztetőnél már nem kell).

2011. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt még én se hallottam, mi pont ma voltunk 3 honapos oltáson de miután megkapta huztunk is mert olyan rohadt hideg volt a váróba!
2011. febr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Érdekes, de nekem is tavaly a h1n1 oltás után mondták, hogy várjak 10-20 percet, ha én úgy látom jónak. :D Egyébként soha. :o
2011. febr. 1. 17:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak a 15 hós oltás után kellett fél órát a váróban tölteni, hogy nem pöttyösödik-e ki, mivel az legyengített vírust tartalmaz. Előtte sosem kellett várni.
2011. febr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!