Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A rendelőben gyerekkel tényleg...

A rendelőben gyerekkel tényleg előreengednek?

Figyelt kérdés
Kislányom elkapott valamilyen vírust,és az istennek nem sikerült megszabadulni tőle.Napról napra egyre rosszabbul lett,teljesen legyengült,semmi nem hatott.A doki végül egy injekció-keverék mellett döntött.Hétfőn megkaptuk az elsőt,kedden a másodikat,de semmi változás.Szerdán reggel már a két karomban vittem őt a rendelőbe.6 éves,alig bírom el,de úgy lógott a karomban,hogy csak a vak nem látta,hogy a gyerek beteg.A rendelőbe érve lerogytam az első székre,mert éppen voltak bent a dokinál.LÁtszott szerintem rajtam,hogy én hiába érkeztem 100-adiknak,be fogok menni kérdezés nélkül a rendelőbe amint kijön az ajtón a bent lévő.Hallottam fél füllel,hogy pusmognak az emberek,de nem igazán figyeltem oda,a lányommal voltam elfoglalva.Mikor kinyílt az ajtó azonnal fölálltam,és karomban a lányommal egy idős bácsival egyszerre elindultam az ajtó felé.Ő beslisszolt előttem és mielőtt az ajtót rám csukta volna a lábammal belöktem jó erősen,mert természetesen ő belülről nyomta.Szó nélkül bementem a dokihoz és leraktam a gyereket az ottani ágyra.A doki azonnal kiküldte a bácsit.Mikor kimentünk majdnem meglincseltek.Minimum 65 éves öregek kiabálták nekem,hogy majd legközelebb ők is elhozzák az unokájukat,csak hogy előbb bejussanak.Tényleg ilyen ez a világ?Hova vezet ez?!
2011. jún. 24. 14:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

tényleg ilyen a világ, orvoshoz általában betegek járnak és minden beteg sz@rul van és sietne, egyébként se empatikusak az emberek hát még ilyen helyzetben.


de tudod mit nem értek? 6 éves gyereket miért viszel felnőtt rendelésre? egyrészt szerintem gyerekorvoshoz kéne járnotok, másrészt egy ennyire beteg gyereket a kórházba kéne vinni. szerintem.

bocs a hangsúlyért, nem sértegetni akarlak csak tényleg nem értem...

2011. jún. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd, ők sem jókedvükből ültek ott ki tudja mióta, persze hogy nem nézik jó szemmel, hogy jössz te és konkrétan berontasz eléjük. Annyit igazán megtehettél volna, hogy szépen, udvariasan kérdezed meg, hogy ki a következő, és (megmagyarázva a helyzetet) bemehetnétek-e előtte. Így biztosan nem keltettél volna közfelháborodást, de a te eljárásod után megértem a többieket.


Egyébként sem értem a kérdésedet, téged gyerekkel nem előreengedtek, hanem pofátlanul tolakodtál. Senki nem szórakozni jár oda, persze megesik, hogy valakinek sürgősebb, de akkor sem tolakodni kéne (és még utána neked áll feljebb), hanem udvariasan megkérdezni a dolgokat.


Szerintem te hibáztál, így maradj csendben inkább.

2011. jún. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
3%
uhhh, b....sszus, milyenek az öreg csotrogányok. Szerintem teljesen helyénvaló módon mentél be soron kívül. De nem gyerekorvoshoz viszed a picurt? Ez sima háziorvos volt?
2011. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
16%

borzasztó amit írtál,de sajnos nem egyedülálló.

amikor terhes voltam -már jó nagy pocim volt- kb 50fok, de mennem kellett a házidokihoz. asszisztens meglátott rögtön behívott,hogy gyorsan végezzek. rám is úgy néztek,mint aki mindjárt meglincselnek, be is szóltak az öregek:hogy a terhesség nem betegség. engem nem érdekelt

2011. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg nem a felnőttrendelésre kellett volna mennetek!!!
2011. jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
A beteg gyereket nem felnőtt rendelésre kéne vinni, és akkor talán nem kiabálnának. Jó, ők is p.rasztok, de te is lehettél volna annyira udvarias, h nem szó nélkül valszeg bep.fátlankodsz, hanem megkérded, h mehetsz-e, talán kedvesebbek lettek vna.
2011. jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
94%

valszeg nem kell bele.


Amúgy itt te vagy a hibás, én is utálom, mikor tolakodnak, meg előre bemennek. Nyilván ők is betegek, nem jó dolgukban ücsörögtek ott.

2011. jún. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Jogos a feltevésed,hogy miért is nem gyerekorvoshoz vittem.A gyermekrendelő 20 km-re van tőlünk és első nap reggel 1/2 8-kor fel is hívtam a gyermekorvost,hogy jöjjön ki,mert szerintem nem fogok tudni a rendelésre elmenni.Közölte velem,hogy jó,kijön,de csak a délutáni rendelés után.Én meg berágtam,hogy tudom,nincs most rendelés,de sürgős a dolog,mégsem változtatott a hozzáállásán,kerek perec közölte,hogy nem jön ki.Kínomban mentem le a saját felnőtt orvosomhoz,hirtelen ez tűnt a legkézenfekvőbb ötletnek...egyébként kórház lett a történet vége.
2011. jún. 24. 14:13
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj, de én még mindig nem értelek :(

nyilvánvaló, hogy az orvos csak rendelés után vagy előtt tud kimenni házhoz mert nem hagyhatja ott a többi beteget egy miatt.

és a saját háziorvosod nem jó megoldás, ő felnőttekkel foglalkozik, nem szakterülete a gyermek gyógyászat, nem tudja milyen készítményeket kaphat a gyerek, stb. kórházba kell vinni a beteg gyereket!!!

és neked meg kicsit megnyugodni, tudom milyen rossz ha beteg a gyerek de mások is vannak a világon, mások gyerekei is betegek, ne legyél ennyire önző mert csak magadat idegeled ki ezzel

2011. jún. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de az ilyen nők miatt utálják az emberek a kisgyerekes anyukákat.

Az más, amit a kismama írt, hogy az asszisztens hívta be a dokihoz, de amit te csináltál, az szimpla pofátlanság volt, és utána még te kérdezed, hogy hova vezet a világ?

Most teljesen le vagyok döbbenve. Nekem is van egy kisfiam, de ha annyira szarul volna, tuti nem a háziorvosomhoz vinné, hanem irány az ügyelet. És biztos hogy nem tolakodnék. Szerinted a többi ember azért várakozott a dokinál, mert annyira ráértek?

2011. jún. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!