Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A rendelőben gyerekkel tényleg...

A rendelőben gyerekkel tényleg előreengednek?

Figyelt kérdés
Kislányom elkapott valamilyen vírust,és az istennek nem sikerült megszabadulni tőle.Napról napra egyre rosszabbul lett,teljesen legyengült,semmi nem hatott.A doki végül egy injekció-keverék mellett döntött.Hétfőn megkaptuk az elsőt,kedden a másodikat,de semmi változás.Szerdán reggel már a két karomban vittem őt a rendelőbe.6 éves,alig bírom el,de úgy lógott a karomban,hogy csak a vak nem látta,hogy a gyerek beteg.A rendelőbe érve lerogytam az első székre,mert éppen voltak bent a dokinál.LÁtszott szerintem rajtam,hogy én hiába érkeztem 100-adiknak,be fogok menni kérdezés nélkül a rendelőbe amint kijön az ajtón a bent lévő.Hallottam fél füllel,hogy pusmognak az emberek,de nem igazán figyeltem oda,a lányommal voltam elfoglalva.Mikor kinyílt az ajtó azonnal fölálltam,és karomban a lányommal egy idős bácsival egyszerre elindultam az ajtó felé.Ő beslisszolt előttem és mielőtt az ajtót rám csukta volna a lábammal belöktem jó erősen,mert természetesen ő belülről nyomta.Szó nélkül bementem a dokihoz és leraktam a gyereket az ottani ágyra.A doki azonnal kiküldte a bácsit.Mikor kimentünk majdnem meglincseltek.Minimum 65 éves öregek kiabálták nekem,hogy majd legközelebb ők is elhozzák az unokájukat,csak hogy előbb bejussanak.Tényleg ilyen ez a világ?Hova vezet ez?!
2011. jún. 24. 14:02
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem alapvető baj van azzal az országgal, ahol nem egy válaszoló azt írja, hogy utálják az emberek a kisgyerekeseket! Nem vagyok egy gonosz ember, de az ilyeneknek azt kívánom, hogy ha ők szeretnének gyereket, ne lehessen nekik. Ha meg valaki annak ellenére utálja a kisgyerekeseket, hogy neki is volt/van , akkor azt az eszéhez kell érteni. Sajnos nem lehet mindenki intelligens.

A témához: nem hiszem el, hogy ennyi utálatos ember van, aki nem képes felfogni, hogy egy félájult, beteg, totál legyengült gyerek bizony előnyt élvez az orvosnál. Ha az orvos nem így gondolta volna, akkor nyilván rendre utasította az anyukát. Mi nem voltunk ott, de ebből is arra következtetek, hogy igaza volt a kérdezőnek! A sok kamu táppénzes és unatkozó nyugdíjas még szerintem kibírta ezt a tíz percet. Ha valaki láthatóan rosszul van és nem a szokásos nátha-köhögés kombóval megy orvoshoz, akkor tökmindegy, mennyi idős és milyen nemű, bizony előnyt élvez és aki ezt képtelen felfogni, sőt még netán meg is akadályozná az ilyen beteg ember előbbre kerülését, az egy ostoba fajankó. Elém számtalanszor tolakodtak be azzal a címszóval, hogy csak egy igazolás/csak egy recept/csak egy akármi kell. Akár 9 hónapos terhesen is. Mennyivel jogosabb, mint egy beteg gyerekkel előremenni?

2011. júl. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó, valamit nagyon félreértettél.

Nem MI utáljuk a kisgyerekeseket, hanem pontosan MI szívunk kisgyerekkel az ilyen kérdező-tipusú anyatigrisek miatt, akinek sem ember sem isten nem számít, csak a saját maga baja.

Igen, biztos a sok ember, aki természetesen MIND nyugdíjas volt, táppénzcsaló, és brahiból várakozott a dokinál, de még ha így is lenne, egy félájult gyereknek semmi, de semmi keresnivalója nincsen egy felnőtteket kezelő HÁZIORVOSNÁL, hanem az illetékes kórház ügyeletére kellett volna vinni, ahova anyuka elmondása szerint a történet VÉGÉN amúgyis került.

2011. júl. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
96%
Ja, eszembe jutott még valami. Anyuka felhívta a gyermekorvost, aki ugye délelőtt nem akart kimenni hozzá. (hihetetlen, hogy az orvosoknak is van magánszférájuk, nem?) akkor a háziorvost miért nem hívta fel, hogy bevinné a gyereket? esetleg akkor a doki, asszisztens is képben lett volna, és behívják soron kívül.
2011. júl. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
71%

Hihetetlen sok kisgyerekes anyuka mit képzel magáról, körülöttetek forog tán a világ?

Arra nem gondolsz hogy az ott lévők mind beteg emberek voltak, előtted érkeztek, ráadásul egy olyan orvoshoz aki nem is a te gyereked orvosa?

Hát hallod szerencséd hogy egy idős bácsit fogtál ki, előttem biztos nem mentél volna be...

2011. okt. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
92%

Te nagyon önző vagy, és azt hiszed, körülöttetek forog a világ. Ha már be akarsz menni, legalább köszönj az embereknek, és kérdezd meg őket, hogy megengedik-e.

99%, hogy megengedték volna, és nem szerzel ellenségeket. De, hogy odarontasz és egy szó nélkül odébb löksz másokat... Na, az nem módja a dolog elintézésének!

2014. márc. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

Már jobban van a kislány? Kiderült mi volt a probléma?

Attól eltekintve, hogy én kicsit másképpen csináltam volna, valahol megértem a kétségbeesésedet.

Mindenesetre jobbulást kívánok!

2014. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
En teljesen megèrtelek. Nekem is van ket gyerekem s ha valami bajuk lenne en is ezt tettem volna. Nagy baj ezzel a világgal hogy nem torodnek masokkal csak magukkal. Az oregek meg pláne ilyenek. Nem ertem mi bajuk lett hogy kicsit tovabb vartak. Ne foglalkozz veluk jobbulast a kislanynak.
2014. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
49%
Milyen a világ?Már megbocsáss,de gyereknek nem a felnőttorvosnál a helye azért sem,mert nem gyerekekre specializálódott,és azért mert bár szerinted az idősek úgyis ráérnek dumával konkrétan kizavartattad a bácsit.Miért nem ültél be a kocsiba vitted be a dokidhoz vagy a kórházba,illetve miért nem vártad meg a dokit?nem csak te és a gyereked van a világon csakhogy tudd.
2014. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Ahol én lakom, ott csak egy felnőtt háziorvos van és ő lát el mindenkit lyuk újszülöttektől az idősekig.

2014. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit kellett volna tenned, hogy amikor a váróba érsz, akkor szólsz, hogy a gyereked nagyon rosszul van, engedjenek előre. Nem pedig rárúgod másra az ajtót.
2014. márc. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!