Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bajban vagyok. Mit csináljak?

Bajban vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyedül maradtam a gyerekkel (5hónapos) mert a feleségem elment a barátnőivel. Már nem tudom mióta sír. régebben is csinált olyat hogy 1 óráig sírt ok nélkül. Nem éhes, nem szomjas, nincs melege, nem fázik, a pelenkájába sincs semmi. Mi lehet még?
2011. jún. 22. 17:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj zenét elindítani neki klippel együtt hátha nézi adj a kezébe fakanalat fazekat vagy amit püfölhet tészta szűrő tányér műanyag pohár mesekönyv játék... A fiamat is ezek kötötték le... Vagy vidd el megfürdetni hátha lehűti egy kicsit
2011. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

:))))

Csak ezt a feleségednek ne mond majd el:)

2011. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
na. valaki lepontoz
2011. jún. 22. 17:51
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha szeret pancsizni, meg kell fürdetni egy kis langyos vízben, ma nagyon meleg van, ez őt is megviselheti.
2011. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ilyenkor egy kis séta jót tud tenni. :) Én ilyen idős korában mindig vittem magammal:)
2011. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Aljas kúszóbab? Az,amelyiknek van egy olyan száma,hogy "Térdelj le és szeress"? Hááát,vagány gyerek, azért ne szoktasd rá:)))
2011. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az én lányom még csak 3 hónapos, de gyakran hallgatunk rock zenét. Imádja, ez mindig bejön. Meg a tv "nézés". Ha már nagyon nem tudom mi baja, akkor a tv felé fordulok vele,és szép lassan elhallgat.

Az első mondatodnál majdnem sajnáltalak, hogy szegény apuka, elhagyta a felesége, de aztán leesett, hogy anya kimenőt kapott. :D

2011. jún. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

szeress, szeress, szeress térdelj le és szeress azaz :D

de ilyeneket nem szabad előtte :)

2011. jún. 23. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!