Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagy bajban vagyok! Megoldást...

Nagy bajban vagyok! Megoldást kell végre keresni a poblémáimra. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval hol is kezdjem világéletembe egy kis csendes visszahúzódó lány voltam. Nem is tudom mi lehet az oka,de egyáltalán nem megy a barátkozás. Oviban megvertek a társaim,amit otthon elmeséltem majd az ovónő leszidott miért mondok otthon hülyeségeket. Amikor átkerültem az iskolába szintén mindig egyedül voltam. Pár évvel később sikerült legalább ilyen,, suliban szünetben bezsélünk pár szót és húde barátnők vagyunk" dolgot összehoznom. Felsőbe megkeverték az osztályokat és összekerültem ilyen bulizós picsukkal. Minden szünetben ültem magamban a padon lehajtott fejjel:S Persze suli után itthon unatkoztam sehova nem jártam el jóformán. Olyan szinte visszafejlődött ez a kapcsolatteremtő képességem,hogy az nem igaz:( Most már 10es vagyok szintén vannak ilyen beszélgetős barátnőim,de nem lehet igazán számítani rájuk..remélem értitek. A legtöbb osztálytársam úgy ebszél velem,mintha elmebeteg lennék és cikiznek sokszor:S Mit tehetnék,hogy jobban tudjak barátkozni? Mert már ott tartok,hogy nem érdekel semmi ,mindig rossz a kedvem ,nincs kedvem fogllakozni magammal..stb. Volt sulin kivül két ,,barátmőm" de annyira megváltoztak mindkettő lenéz már bizonytalan okok miatt. Mit tehetnék? Hol barátkozzak és hogyan?
2011. szept. 16. 19:34
 1/1 anonim válasza:

FIGYELJ: Én is majdnem ugyanebben a cipőben járok...

Az a tapasztalatom, hogy ha tehozzád nem mennek oda, akkor menj oda te...Kezdeményezz beszélgetést... Tudom,nehezen fog menni, még nekem sem sikerül olykor,(szinte sose)de valami ilyen lehet a titok nyitja... Vagy ha nem olyan érdeklődésűek, akkor szerezz valami infót az ő érdeklődési köreikről, kérdezd meg mi hogy működik, stb...

2011. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!